Kiedy osiągniesz sukces, największą nagrodą dla siebie samej, jest możliwość pomagania innym. Chcę inspirować kobiety do zmian, aby osiągnęły niezależność finansową. Byłam dokładnie w tym samym miejscu, w którym jest wiele kobiet. Pracowałam na etacie, wystarczało mi pieniędzy do 10 każdego miesiąca. Ale zawsze wierzyłam, że można osiągnąć wiele, jeśli wyjdziesz ze strefy komfortu. To co dziś tworzę, to miejsce dla kobiet, gdzie będą się wzajemnie wspierać i znajdą odpowiedzi na swoje potrzeby.

mam 20 lat doświadczenia w biznesie

zbudowałam społeczność powyżej 2 mln osób na socialach

zbudowałam i prowadzę dochodowy biznes, który w 2022 roku roku wygenerował ponad 120 mln przychodu

samodzielnie znalazłam inwestora dla mojego biznesu

na co dzień łączę rolę bizneswoman, mamy i partnerki

nieustannie szkolę się i zdobywam nowe umiejętności w Polsce i za granicą

ZAUFALI MI:

Ania Skura

Influencerka, blogerka, właścicielka marki Whatannawears

Dominikę poznałam kilkanaście lat temu – była moją przyjaciółką, szefową i mentorką, razem tworzyłyśmy komunikacje dla jej wyjątkowej marki DeeZee. Bardzo dobrze wspominam ten czas, już wtedy można było się wiele nauczyć od Dominiki. Co dopiero teraz, niemal 20 lat później, podczas których zdobyła zarówno wiedzę merytoryczną, jak i kompetencje biznesowe. Nie znam drugiej osoby z tak ogromną samodyscypliną i konsekwencją w działaniu. Ma doskonałe wyczucie trendów i wie jak błyskawicznie przełożyć je na efektywne projekty. Niemal wszystko czego dotknie zamienia w złoto. Dzisiaj jest moją przyjaciółką, z którą realizuję kolejne marzenia, wspieramy się w biznesie i w życiu prywatnym. Łączy nas fakt, że w naszym słowniku nie ma sformułowania „nie da się”. Cenię jej niezwykły profesjonalizm, pracowitość, wielkie serce do tego co robi, ale chyba najbardziej ambicję i konsekwencję w dążeniu do założonych celów. Każda wiedza, którą przekazuje jest merytoryczna i sprawdzona w praktyce – to czyni z Dominiki naprawdę unikalnego doradcę.

Tatiana Mindewicz-Puacz

Mindset & Business Coach

Kiedy ktoś mnie pyta, czy da się przekuć wspaniałą wizję w równie wspaniały, dochodowy biznes odpowiadam: popatrz na Dominikę Żak.
Wszystko, co do tej pory zrobiła jest dowodem, że można. Nie znam drugiej osoby, która potrafiłaby z taką konsekwencją, skutecznością a jednocześnie wdziękiem wprowadzać
w życie swoje pomysły. Piszę o wdzięku, bo tym słowem określiłabym DNA projektów Dominiki. One są nie tylko dobre, każdy z nich ma w sobie finezję, czyli coś, co sprawia, że natychmiast chcesz się stać jego częścią. Jako partner, współpracownik lub klient. Dominika nieustająco inspiruje, a jednocześnie jak mało kto potrafi się dzielić konkretną, bardzo użyteczną wiedzą. Każdemu, kto chce się nauczyć jak zamieniać marzenia w cele, a potem je realizować z pełną odpowiedzialnością powiem: patrz na Dominikę. I ucz się od niej.

Katarzyna Dziurska

Katarzyna Dziurska

Trenerka personalna, influencerka, online coach - dieta i trening slimprojekt.pl

Gdy pewnego dnia wpadło mi w oko świeże wydanie magazynu Forbes z Dominiką na okładce, sięgnęłam po nie od razu. Fascynują mnie kobiety sukcesu, dlatego też chciałam poznać bliżej historię Dominiki. Zgłębić jej drogę do sukcesu a także poznać historię marki Deezee, którą bez wątpienia zna każda kobieta. To był jeden z najbardziej inspirujących wywiadów, jakie kiedykolwiek przeczytałam. Dominika jest dla mnie wzorem silnej, niezależnej kobiety z ogromna pasją, która idzie przez życie jak lew, niezależnie od tego co los kładzie jej pod nogi. Kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych i dla której zwrot „nie da się” nie istnieje! Strong woman w męskim świecie biznesu, z wielką charyzmą, która nie da sobie wejść na głowę. Przy tym wszystkim babka o wielkim sercu i świetnej osobowości, która kocha ludzi. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Dominikę bliżej i z wielką radością patrze na jej ciągły rozwój. Dzięki jej działaniom w social mediach poznaje ten świat na nowo i z niecierpliwością czekam na szkolenia jej autorstwa- autorytet w każdym calu! Polecam i trzymam kciuki Dominika!

Kacper Zdunek

Założyciel Clickinstory

Obserwując Dominikę z boku wiele osób może zadać sobie pytanie – jak ona to robi? Za Jej sukcesem stoi przede wszystkim: pracowitość, samodyscyplina, kreatywność, innowacyjność oraz idealne wyczucie trendów. Jest w tym rewelacyjna i umiejętnie potrafi je wykorzystać w celach wizerunkowych czy sprzedażowych. Spektakularny rozwój DeeZee, budowa pozycji w biznesie, przyrosty na profilu instagramowym nie wzięły się z przypadku. Obrazują to jak wybitną jest strateżką, dla której nie ma granic. Zdobyte przez Nią ogromne doświadczenie pozwala rozwijać markę DeeZee oraz osobistą w sposób możliwie najbardziej efektywny. Dominika to inspirująca kobieta i wyśmienita edukatorka, która w konkretny sposób przedstawia możliwości rozwoju na Instagramie.

Karolina Pisarek

Modelka, Influnecerka, Girlboss

Praca przy kampaniach Deezee to czysta przyjemność, bo Dominika zwraca uwagę na każdy detal przewidując efekt końcowy, ale równie ważna jest dla niej miła atmosfera na planie! Dokładnie komunikuje czego oczekuje od zespołu, a jednocześnie z entuzjazmem przyjmuje cudze propozycje. Prywatnie, często korzystam z jej trików dotyczących prowadzenia social mediów, którymi dzieli się na Instagramie.

Roxie Węgiel

Wokalistka

Dominikę poznałam przy tworzeniu mojej kolekcji dla DeeZee. To niesamowita osoba, która tworzy świetną atmosferę pracy. Jest intensywnie, ale przy tym bez stresu. Super jest to, że mimo że jest przecież poważną panią prezes, bez problemu wchodzi w zabawy nagrywania reelsów i tiktoków. W świecie social mediów jest po prostu świetna!

Gosia Leitner

CEO AvantSchool

Z Dominiką łączy nas chęć inspirowania i wspierania kobiet w ich rozwoju. Każde spotkanie z Dominiką jest okazją do wymiany doświadczeń i poznania nowości z branży e-commerce, bo w tym obszarze jest niekwestionowanym autorytetem. Błyskawicznie wyłapuje trendy i włącza je do strategii biznesowej firmy. Jej spokój, opanowanie oraz empatia od pierwszego spotkania zrobiły na mnie wrażenie. Uważam ją również za moją przyjaciółkę, co mogę powiedzieć o wąskim gronie osób.

Magda Kuźnik

Management Roxie Węgiel

Dominika to idealny przykład nowoczesnego leadera. Zbudowała w DeeZee świetny, samodzielny i kreatywny zespół, któremu oddaje „władzę”. A sama ciągle się rozwija, w nowoczesnych trendach social mediów porusza się lepiej niż niejedna nastolatka. A co najważniejsze – kreuje wokół siebie bardzo pozytywną atmosferę pracy.

Paweł Marczewski

Stylista & Kreator Wizerunku

To było 18 lat temu, gdy w showroomie Vertigo pojawiły się buty DeeZee. Wtedy pierwszy raz usłyszałem o Dominice Żak.
Widziałem jak jej marka rozwija się na rynku tradycyjnym oraz rośnie w siłę na Facebooku, a później na Instagramie. Historię tego sukcesu znamy wszyscy.
Dominika zagościła w moim życiu na dłużej, gdy zaproponowała mi współpracę przy tworzeniu kampanii reklamowych i stylizacji do sesji zdjęciowych DeeZee. Było to fantastyczną przygodą, podobnie jak obserwowanie Dominiki w jej naturalnym biznesowym środowisku.
Teraz łączymy przyjaźń i pracę w nowym projekcie Dominika Żak. Jej wybory modowe nie są oczywiste i tak jak w życiu, klasykę przeplata wzorami i kolorami. To jej żywioł, a mnie cieszy, gdy idealnie skomponowany look jest dodatkiem do pewności siebie. Widzę wtedy znany mi już błysk w oku i wiem, że Ona dziś jest N-I-E-D-O-Z-A-T-R-Z-Y-M-A-N-I-A. Przeszliśmy razem już sporą zawodową drogę, ale coś mi mówi, że nie jesteśmy nawet w połowie.

Marcin-Szczupak

Marcin Szczupak

Dyrektor Rozwoju Badań i Biznesu PSMM Monitoring & More

Każdy kto zna Dominikę zauważy, że ona czuje social media. Jednak poza czuciem Dominika wiele czasu poświęca na aktywne analityczne podejście do mediów społecznościowych. Jedno to zrobić coś na wyczucie, a inne być w tym powtarzalnym i konsekwentnym. Dominika każdy proces w mediach społecznościowych chce zrozumieć z wielu perspektyw. Dlatego zawsze podchodzi do analizy danych z najwyższą precyzją i dokładnością. Dominika posiada szeroką wiedzę na temat technologii i narzędzi analitycznych wykorzystywanych w mediach społecznościowych, co umożliwia jej w łatwy sposób skutecznie przeprowadzać analizy i wyciągać z nich wartościowe wnioski. Jednym z największych atutów Dominiki jest jej umiejętność tłumaczenia złożonych procesów na język zrozumiały dla osób bez specjalistycznej wiedzy. Warto pozyskiwać wiedzę od takiej ekspertki.

Daria-Sulgostowska

Daria Sulgostowska

Communication Expert, PR Director

Dominika zafascynowała mnie praktycznie od samego początku znajomości. Ogromna wiedza, niezaprzeczalna charyzma i ten optymizm. Równocześnie zawsze musi być rozpisany plan, jasno postawione cele i odpowiednio dobrana strategia. Początkowo wspierałam Dominikę w jej aktywnościach medialnych – pamiętam jak mówiła „a kto będzie chciał o mnie czytać czy słuchać?”, „A kogo może interesować moja historia? ”. A to jedna z najpiękniej napisanych przez życie historii, jakie znam. Potem po prostu się zaprzyjaźniłyśmy i to ona zaczęła doradzać mnie – jak negocjować, jak się motywować, jak łączyć rolę mamy, partnerki z aktywnością zawodową. To jeszcze jedna cecha, którą cenię w Dominice – jej po prostu zależy na ludziach. Dziś mam szczęście pracować nie dla Dominiki, a z Dominiką. A to duża różnica. Polecam z całego serca.

Angelika Wielgus-Lach

Autorka kanału Kulisy Sukcesu na YouTube, konferansjerka

Pewność siebie jest kluczem do sukcesu. Kluczem do pewności siebie jest przygotowanie” – I tak było w przypadku Dominiki, która dwukrotnie była gościem specjalnym na konferencjach dla kobiet biznesu przeze mnie organizowanych. Zawsze merytorycznie, a zarazem z humorem, co potwierdzali również uczestnicy wspomnianych wydarzeń. Jak wiadomo z pierwszym wrażeniem bywa różnie, a w przypadku naszego poznania (przeprowadzałam z Dominiką wywiad do mojego kanału Kulisy Sukcesu na YouTube) od razu Dominika „kupiła” moje zaufanie – bardzo profesjonalna, uśmiechnięta. To osoba, która nie tworzy niepotrzebnego dystansu.

Solvita Kalugina-Bulka

Autorka bestsellera „SZTUKA KETO”

Dominika Żak inspirująca kobieta SUKCESU, która zbudowała spektakularne, międzynarodowe imperium od ZERA dziś dzieli się swoją OGROMNĄ wiedzą i doświadczeniem z Tobą. Dominika nauczy Cię jak zoptymalizować pracę – jak jeszcze skuteczniej wykorzystać czas oraz możliwości, jak przekuć pasję w REALNE zarobki pokazując na własnym przykładzie, że wystarczy zacząć działać – w tym miejscu, w którym jesteś, z tymi narzędziami i zasobami, które masz. Da się odnieść spektakularny sukces, jeśli się wykaże determinacją, cierpliwością, a przede wszystkim: PRACĄ, również nad sobą.

I tutaj zbijamy sobie piątki, bo obie dzięki samodyscyplinie i KETO osiągnęłyśmy zamierzony cel.

No bo, cytując naczelną Boss GIRL „CO SIĘ KURWA NIE DA?!

Eliza Shabo

Fotografka

Miałam przyjemność pracować w DeeZee jako fotografka. Kiedy po raz pierwszy spotkałam się z Dominiką, poczułam jej niesamowitą energię. To jest kobieta, która inspiruje do działania. Nie ma dla niej rzeczy, których nie da się zrobić, ona zawsze znajdzie odpowiednie rozwiązanie, nie boi się wyzwań. Nigdy nie zapomnę tej iskry w jej oczach, gdy opowiadała o DeeZee – to jej pasja i praca życia. Dominika ma wyśmienity gust i przykłada dużo uwagi do detali, a wiemy, że detale są najważniejsze. Dziękuję jej za ogrom wiedzy, który przekazała mi w trakcie naszej współpracy. Dominika uczy nie tylko jak spełniać marzenia, ale także jak osiągnąć sukces.

Joanna Górska

Joanna Górska

Dziennikarka, trener medialny, wykładowca

Dominika Żak? Kobieta ogień! Zdeterminowana, zdyscyplinowana, konkretna i błyskotliwa. Poznałam Dominikę, kiedy jej zespół poprosił mnie o przeszkolenie, jak się wtedy wyrażono, kobiety z biznesu. Zanim się spotkałyśmy byłam dokładnie sprawdzona, pod wieloma względami, chodziło o to by ustalić czy współpraca ze mną będzie dobrym pomysłem… gdyż, jak usłyszałam, „klientka” ma wysokie oczekiwania i nie lubi marnować czasu. Nić porozumienia poczułyśmy od pierwszego wejrzenia. Dawno nie miałam tak ambitnego klienta, tak otwartego i gotowego na zmiany. Głos, wymowa, postawa, gestykulacja i mimika – na tym się koncentrujemy. Jestem przekonana, że z samozaparciem, konsekwencją i pracowitością Dominiki niebawem siła przekazu będzie porywać setki, tysiące, a nawet miliony (czego serdecznie życzę) odbiorców.

Magda Mała - Nackowska

Magda Mała - Nackowska

E-commerce Portfolio Director, WP Holding

Poznałam Dominikę na mojej drodze zawodowej kilkanaście lat temu – wówczas jako młody analityk w funduszu venture capital, a Dominika jako właścicielka kilkuletniego DeeZee. Spotkałyśmy się w Krakowie, w miejscu zupełnie inaczej wyglądającym niż dzisiejsze piękne biura. Zapamiętałam halę pełną pudełek z butami i pełną dziewczyn – miejsce, w którym czuło się pasję i piękno w powietrzu, ale też biznesową determinację, żeby odnieść sukces. I już wtedy wiedziałam, że ona ten sukces odniesie. Z perspektywy potencjalnych inwestorów obserwowałam jak jej biznes ewoluuje, ale też jak zmienia się sama Dominika jako liderka i jak dojrzewa jej gotowość do kolejnych kroków. Od naszego pierwszego spotkania minęło jakieś 10 lat, zanim finalnie zdecydowała się na inwestora dla swojej firmy, bo wcześniej, jak sama o tym mówi, zwyczajnie nie była na to gotowa… I ja bardzo cenię w Dominice to, że dała sobie przestrzeń do tego, żeby podejmować decyzje dopiero, gdy ta gotowość w niej się pojawiła. To świadczy o ogromnej dojrzałości, ale i konsekwencji w dążeniu do realizacji celów. Niewiele spotkałam na swojej drodze kobiet, które z taką otwartością jak Dominika potrafią powiedzieć jak emocjonalne bywają w pracy, ale też  ile ciężkiej pracy, kompromisów, utraconych przyjaźni, czy relacji –  kosztowało ją dojście tu gdzie jest i, że nadal kosztuje to wiele wysiłku. Dominika świetnie o tym opowiada z perspektywy “To mój wybór”.  Jest w tym po prostu prawdziwa i dzięki temu niesamowicie inspirująca dla innych. Gdy przyjęła zaproszenie do Kobiecych Perspektywy – inicjatywy, którą założyłam w holdingu Wirtualna Polska z misją wzajemnego wsparcia i inspiracji kobiet – rozmowa z Dominiką wywarła duże wrażenie i zostawiła ogromną dawkę inspiracji. Bo wiele z nas z ulgą pomyślało “nie tylko ja tak mam”. A to niezwykle cenne w drodze, by sięgać po więcej.

Olga Palka

Youtuberka, konferansjerka, właścicielka szkoły tańca

Jeśli szukasz wzoru osoby, która uparcie dąży do celu, jest systematyczna, słucha własnej intuicji i uwielbia dzielić się zdobywaną wiedzą i doświadczeniem, a przy tym jest otwarta, ciepła i serdeczna, to właśnie mowa o Dominice Żak. Odkąd ją poznałam jest dla mnie olbrzymią inspiracją, motywatorką do działania i nauczycielką, która cieszy się z rezultatów swoich podopiecznych. Jest niesamowicie skuteczna w tym co robi, zachowując przy tym swoją kobiecość. Dba o każdy detal, przez co potwierdza znane przysłowie, że „diabeł tkwi w szczegółach”, ale właśnie dzięki temu każdą osoba, która z nią współpracuje uczy się dwa razy szybciej i oczywiście za tym osiąga szybciej sukces. Jestem bardzo wdzięczna za naszą relację i kibicuje jej z całych sił nie tylko jako przedsiębiorca, ale również jako kobieta-kobiecie.

Adam Przemyk

Właściciel Klubu Przedsiebiorczosci oraz obiektu hotelowego Narusa Leśna Przystań

Dominika to wulkan energii i optymizmu. Do tego jest super konkretna i merytoryczna. Jej wystąpienia inspirują tysiące osób. Dominika jest świetnym przykładem solidności,  a jednocześnie ogromnej energii , którą zaraża wszytskich wokół.

Jestem wdzięczny za naszą znajomość i współpracę, Dominika występując na konferencjach Klubu Przedsiębiorczości zainspirowała tysiące przedsiębiorców. Zdecydowanie polecam jako profesjonalistkę i niesamowitą kobietę sukcesu.

ROZPOCZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

INSTAGRAM

Wykorzystując ich potencjał zbudowałam własną firmę. Dziś dzielę się tą wiedzą, aby pomóc innym budować biznesy.

ZOBACZ WIĘCEJ

BUDOWANIE MARKI

Robię to od 20 lat. Jeśli zatem potrzebujesz pomocy w tym zakresie, skontaktuj się ze mną.

ZOBACZ WIĘCEJ

DORADZTWO W BIZNESIE

Skorzystaj z mojego doświadczenia i ułatw sobie prowadzenie biznesu.

ZOBACZ WIĘCEJ

MOJE PUBLIKACJE

Internet

Forbes

Żak, Kotarski, Misztal. Przedsiębiorcy, którzy wyciągnęli ważną lekcję z niepowodzeń

Dominika-zak-mnichannel

Internet

Omnichannel News

Globalny e-commerce made in Poland

Internet

Puls Biznesu

Dominika Żak, prezeska i założycielka DeeZee, radzi inwestować przede wszystkim w… siebie.

Prasa

E-commerce w Praktyce

Dominika Żak (DEEZEE): Czuję, że największy sukces jest jeszcze przede mną

Internet

Puls Biznesu

Dominika Żak: Postaw na markę osobistą

Prasa

E-commerce w Praktyce

W czym tkwi tajemnica sukcesu DeeZee i jaki wpływ miał na niego inwestor?
W jaki sposób rozwija się i będzie się rozwijała firma?

Internet

E-Commerce w Praktyce

Dominika Żak (DeeZee): Czuję, że największy sukces jest jeszcze przede mną

Internet

My Company Polska

Prosta droga do e-commerce. cyber_Folks inspiruje, najlepsi zdradzają swoje patenty

Prasa

Omnichannel Voice

W MOICH ŻYŁACH PŁYNĄ INTERNET I INSTAGRAM

Internet

WP Kobieta

Plebiscyt #Wszechmocne. Wesprzyj swoje faworytki

Internet

Bomega

Plebiscyt #Wszechmocne. Wesprzyj swoje faworytki

Internet

WP Kobieta

Od nauczycielki do przedsiębiorczyni. Dominika Żak prowadzi obuwnicze imperium

Internet

Business Insider

Dominika Żak radzi, jak rozwinąć sklep internetowy

Internet

Onet

Lista „30 przed 30”. Młodzi, zdolni i… i bogaci

Internet

Pracuj w Logistyce

DeeZee dołącza do CCC i wspólnie z InPost zachęcają EKOzwrotów

Internet

Evenea

Rola Kobiet w BIZNESIE – Diamenty Europy

Internet

Forbes

Forbes #Razem Mamy Wpływ. Masz wpływ na lepszy świat

Internet

Fashion & Style

PREMIERA KSIĄŻKI „50 OSOBISTOŚCI BIZNESU”

Prasa

Businesswoman & Life

NIE WOLNO BAĆ SIĘ ZMIANY

Internet

Fashion Biznes

Co czytają managerowie? Dominika Żak, DeeZee

Internet

Evenea

Rola Kobiet w BIZNESIE – Diamenty Europy

Internet

Wizaż

DeeZee x MRM, to najnowsza autorska, kolekcja polskiej marki stworzona dla nowoczesnych kobiet

Internet

K Mag

Dominika Żak, założycielka DeeZee: „Gdybym była facetem, szybciej doszłabym tu, gdzie jestem” [wywiad]

Interner

Puls Biznesu

Marzenia się zmieniają i spełniają

Internet

Forbes

Biznes za 10, 50 i 100 tys. zł

Internet

Fashion & Biznes

PODSUMOWANIE TYGODNIA: co wydarzyło się w świecie mody?

Internet

Plejada

Pożyczyła pieniądze od mamy, żeby rozkręcić biznes. Odniosła sukces, mimo że nic tego nie zapowiadało

Internet

Fashion Biznes

„Miliard złotych obrotu? Da się zrobić!” – rozmawiamy z Dominiką Żak, założycielką i prezes marki DeeZee

Prasa

Gazeta Finansowa

PERŁY POLSKIEGO BIZNESU

Internet

RMF Maxxx

Rzuciła pracę wykładowcy, by spełnić marzenie o własnym biznesie. Dziś jej firma jest warta kilkadziesiąt milionów złotych. “Zawsze kochałam buty” [WYWIAD]

Internet

Biznes Pap

DeeZee rozpoczyna współpracę z Zalando

Internet

Bankier

DeeZee rozpoczyna współpracę z Zalando

Internet

Handel w Praktyce

DeeZee rozpoczyna współpracę z Zalando – stworzy specjalną kolekcję dla klientów platformy

Internet

Super Biznes

Ta kolekcja butów to prawdziwy HIT! Sklep obuwniczy DeeZee rozpoczyna współpracę z Zalando!

Internet

Fashion Business

DeeZee wchodzi na rynek odzieży damskiej

Prasa

Buls Biznesu

PLEBISCYT CZYTELNIKÓW: KOBIETA BIZNESU BOKU 2020

Internet

Polskie Podcasty

5. Dominika Żak o przebieraniu w inwestorach

Internet

Forbes

Dominika Żak, założycielka DeeZee: Moją ambicją jest zbudowanie globalnej marki

Internet

Bankier

Kobieta pracująca [Podcast]

Prasa

Puls Biznesu

Z SZUKANIEM INWESTORA JEST JAK Z SZUKANIEM MĘŻA

Internet

Onet

Onet Rano. #WIEM: Dominika Żak (5.11)

Internet

Onet

Założycielka DeeZee: lubię, jak nazywają nas królami Instagrama Onet Rano

Internet

Onet

Skąd pomysł na markę DeeZee?

Internet

Małopolska

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce 16-22 listopada 2020 r. WidziMY się ONLINE!

Internet

MSP Money

Moda w czasach epidemii. Polska marka stawia na kolekcję dla pracujących w domu

Internet

Strefa Inwestorów

Firma DeeZee należąca do Grupy Kapitałowej CCC stawia na ekologię

Internet

Galerie Handlowe

DeeZee wprowadza opakowania z recyklingu i e-paragony

Internet

Forbes

Jak Polki radzą sobie w e-handlu w czasie pandemii [RAPORT]

Internet

Gazeta Wyborcza

DeeZee z Grupy CCC wprowadzi do oferty kolekcję ubrań damskich

Internet

Chillzet

Popularny sklep DeeZee rozszerza ofertę. Marka wprowadzi do sprzedaży ubrania!

Prasa

Angora

HEROSI BIZNESU

Internet

Galerie Handlowe

DeeZee wchodzi na rynek odzieży

Prasa

Forbes

DEEZEE SUKCES NA WYSOKICH OBCASACH

Internet

Forbes

Za 3 tys. zł od mamy zbudowała biznes wart 30 mln. Uwierzył w nią Dariusz Miłek

Internet

Fashion Biznes

„Epidemia wychodzi DeeZee na dobre”

Internet

Forsal

CCC: DeeZee otwiera sklepy online na Węgrzech, w Czechach, Słowacji i Rumunii

Internet

Retailnet

Marka DeeZee stawia na e-rozwój na rynku CEE

Internet

Money

DeeZee z Grupy CCC przekazało 10 000 maseczek szpitalom

Internet

Region Fan

Maski, gogle, kombinezony i płyny dezynfekujące. Płynie pomoc dla szpitali

Internet

Galerie Handlowe

DeeZee z Grupy CCC przekazało 10 000 maseczek szpitalom

Prasa

Puls Biznesu

EPIDEMIA WYCHODZI DEEZEE NA DOBRE

Internet

Galerie Handlowe

DeeZee – ponad pół miliona followersów na Instagramie

POLECANE PODCASTY

LEWIS HOWES

The School of Greatness

SŁUCHAJ PODCASTU

TONY ROBBINS

The Tony Robbins Podcast

SŁUCHAJ PODCASTU

MEL ROBBINS

The Mel Robbins Podcast

SŁUCHAJ PODCASTU

TIM FERRISS

The Tim Ferriss Show

SŁUCHAJ PODCASTU

SIMON SINEK

A Bit of Optimism

SŁUCHAJ PODCASTU

GRANT CARDONE

The Cardone Zone

SŁUCHAJ PODCASTU

GARY VAYNERCHUK

The GaryVee Audio Experience

SŁUCHAJ PODCASTU
Podcast-oprah

OPRAH WINFREY

Trust Yourself, Trust Your Power, Trust Your Intuition - Oprah Winfrey

SŁUCHAJ PODCASTU

AMY PORTERFIELD

Online Marketing Made Easy with Amy Porterfield

SŁUCHAJ PODCASTU

CHALENE & BROCK JOHNSON

Build Your Tribe

SŁUCHAJ PODCASTU

KSIĄŻKI KTÓRE WARTO PRZECZYTAĆ

Brian Tracy

Bogaty ojciec. Biedny ojciec. Czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i klasa średnia

Ponadczasowy poradnik dotyczący finansów osobistych: obali mit, że aby się wzbogacić, musisz mieć wysokie dochody, zwłaszcza w czasach, w których nowe technologie, automatyka i globalna gospodarka zmieniają reguły gry.

Ponadczasowy poradnik dotyczący finansów osobistych: obali mit, że aby się wzbogacić, musisz mieć wysokie dochody, zwłaszcza w czasach, w których nowe technologie, automatyka i globalna gospodarka zmieniają reguły gry.

Igor Ryżow

Negocjacje z potworami. Jak osiągnąć to, co chcemy negocjując z silniejszymi od siebie

Dowiesz się, jak osiągnąć, to co chcesz, negocjując z silniejszymi od siebie.

Dowiesz się, jak osiągnąć, to co chcesz, negocjując z silniejszymi od siebie.

Robert Kiyosaki

Dlaczego piątkowi uczniowie pracują dla trójkowych, a czwórkowi zostają urzędnikami

Przewodnik dla tych, którym zależy na finansowej edukacji. Dowiesz się, jak dać Twojemu dziecku finansową przewagę na starcie, bez dawania mu pieniędzy.

Przewodnik dla tych, którym zależy na finansowej edukacji. Dowiesz się, jak dać Twojemu dziecku finansową przewagę na starcie, bez dawania mu pieniędzy.

Zig Ziglar

Do zobaczenia na szczycie

Inspirujący klasyk, literatury motywacyjnej.

Inspirujący klasyk, literatury motywacyjnej.

Brian Tracy

Zrób to teraz! Przejmij kontrolę nad swoim czasem i życiem

Dowiesz się, jak racjonalnie zarządzać swoim czasem.

Dowiesz się, jak racjonalnie zarządzać swoim czasem.

Grant Cardone

Reguła 10X

Święty Graal wśród ludzi pragnących sukcesu. Reguła 10X nauczy Cię jak definiować swoje cele oraz jakie działania podjąć, aby je osiągnąć.

Święty Graal wśród ludzi pragnących sukcesu. Reguła 10X nauczy Cię jak definiować swoje cele oraz jakie działania podjąć, aby je osiągnąć.

Timothy Ferriss

Plemie mentorów. 11 pytań do najlepszych na świecie

Inspirujące opowieści najlepszych twórców, miliarderów, intelektualistów i innych o tym jak odnieśli sukces oraz co było ich motywacją.

Inspirujące opowieści najlepszych twórców, miliarderów, intelektualistów i innych o tym jak odnieśli sukces oraz co było ich motywacją.

Sarah Frier

Instagram. Bez filtra

Historia powstania Instagrama oraz starcia jego twórców z gigantem – Facebookiem.

Historia powstania Instagrama oraz starcia jego twórców z gigantem – Facebookiem.

Spencer Johnson

Kto zabrał mój ser?

Dowiesz się, jak nie bać się zmian i otworzyć się na niespodzianki podsyłane Tobie przez życie.

Dowiesz się, jak nie bać się zmian i otworzyć się na niespodzianki podsyłane Tobie przez życie.

Mel Robbins

Reguła 5 sekund. Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby odmienić swoje życie

Międzynarodowy bestseller, dzięki któremu odkryjesz, że wystarczy tylko 5 sekund, aby przestać się martwić, pokonać strach, przełamać złe nawyki i zacząć działać.

Międzynarodowy bestseller, dzięki któremu odkryjesz, że wystarczy tylko 5 sekund, aby przestać się martwić, pokonać strach, przełamać złe nawyki i zacząć działać.

Jay Shetty

Zacznij myśleć jak mnich

Autor dzieli się ponadczasową mądrością, której nauczył się jako były mnich. Dowiesz się, co robić, aby prowadzić pełniejsze życie.

Autor dzieli się ponadczasową mądrością, której nauczył się jako były mnich. Dowiesz się, co robić, aby prowadzić pełniejsze życie.

Brian Tracy

Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo

Nauczysz się, jak zmienić swoje nawyki na takie, które przyniosą Ci upragniony sukces.

Nauczysz się, jak zmienić swoje nawyki na takie, które przyniosą Ci upragniony sukces.

Marc Randolph

Netflix. To się nigdy nie uda

Opowieść o tym, jak powstał Netflix. Odpowiada na pytanie jak poradzić sobie z ryzykiem, które wiążę się z prowadzeniem interesu.

Opowieść o tym, jak powstał Netflix. Odpowiada na pytanie jak poradzić sobie z ryzykiem, które wiążę się z prowadzeniem interesu.

Anthony Robbins

Nasza moc bez granic

Nauczysz się, jak wykorzystać skuteczne i proste techniki kontrolowania umysłu, aby zmienić swoje nawyki, postawy oraz przekonania.

Nauczysz się, jak wykorzystać skuteczne i proste techniki kontrolowania umysłu, aby zmienić swoje nawyki, postawy oraz przekonania.

Seth Godin

To jest marketing!

W tej książce znajdziesz wskazówki jak rozmawiać ze swoimi odbiorcami, aby zbudować długotrwałą relację.

W tej książce znajdziesz wskazówki jak rozmawiać ze swoimi odbiorcami, aby zbudować długotrwałą relację.

Robin Sharma

Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko

Nauczysz się, jak bardzo zmienisz swoje życie jeśli codziennie będziesz wstawać o 5 rano.

Nauczysz się, jak bardzo zmienisz swoje życie jeśli codziennie będziesz wstawać o 5 rano.

Brian Tracy

Zjedz tę żabę! 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania

Zapoznasz się z metodami, które pomogą Ci rozpocząć każdy dzień od zmierzenia się z najcięższym zadaniem na samym jego początku.

Zapoznasz się z metodami, które pomogą Ci rozpocząć każdy dzień od zmierzenia się z najcięższym zadaniem na samym jego początku.

Napoleon Hill

Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces

Przekonasz się, że do sukcesu może doprowadzić Cię umiejętność odpowiedniego myślenia oraz że to umysł jest Twoim najpotężniejszym narzędziem.

Przekonasz się, że do sukcesu może doprowadzić Cię umiejętność odpowiedniego myślenia oraz że to umysł jest Twoim najpotężniejszym narzędziem.

Napoleon Hill

Jak się dobrze sprzedać

Opanujesz niezawodne techniki handlu. Nauczysz się jak sprzedać to, co masz najcenniejszego – samego siebie!

Opanujesz niezawodne techniki handlu. Nauczysz się jak sprzedać to, co masz najcenniejszego – samego siebie!

James Clear

Atomowe nawyki. Dobre zmiany, niezwykłe efekty.

Spojrzysz inaczej na swoje dotychczasowe nawyki. Dowiesz się jak można je zmienić, wykorzystując cztery proste kroki.

Spojrzysz inaczej na swoje dotychczasowe nawyki. Dowiesz się jak można je zmienić, wykorzystując cztery proste kroki.

Brian Tracy

Przemiana Feniksa

Książka, która nauczy Cię jak odnaleźć się w coraz bardziej skomplikowanym świecie. Ułatwi Ci wprowadzenie pozytywnych zmian, dzięki którym odzyskasz kontrolę nad swoim życiem i znajdziesz motywację do działania.

Książka, która nauczy Cię jak odnaleźć się w coraz bardziej skomplikowanym świecie. Ułatwi Ci wprowadzenie pozytywnych zmian, dzięki którym odzyskasz kontrolę nad swoim życiem i znajdziesz motywację do działania.

Simon Sinek

Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania

Poradnik jak zostać inspirującym liderem, czyli osobą, która wie DLACZEGO robi to, co robi.

Poradnik jak zostać inspirującym liderem, czyli osobą, która wie DLACZEGO robi to, co robi.

Morgan Housel

Psychologia pieniędzy. Ponadczasowe lekcje o bogactwie, chciwości i szczęściu

19 historii opowiadających o wyjątkowym spojrzeniu na jeden z najważniejszych czynników naszego życia – pieniądzach. Przekonasz się, że w odniesieniu do finansów, nie wystarczy tylko wiedza.

19 historii opowiadających o wyjątkowym spojrzeniu na jeden z najważniejszych czynników naszego życia – pieniądzach. Przekonasz się, że w odniesieniu do finansów, nie wystarczy tylko wiedza.

Timothy Ferriss

4-godzinny tydzień pracy. Nie bądź płatnym niewolnikiem od 9.00 do 17.00

Książka, która zrewolucjonizuje Twoje podejście do pracy.

Książka, która zrewolucjonizuje Twoje podejście do pracy.

Grant Cardone

Obsesja albo przeciętność. Stań się autorem swojego sukcesu!

Inspirująca pozycja, która przekona Cię, że obsesja to element, który łączy wszystkich wielkich przywódców. Nauczysz się jak pielęgnować swoją obsesję i wykorzystać ją w jak najlepszy sposób.

Inspirująca pozycja, która przekona Cię, że obsesja to element, który łączy wszystkich wielkich przywódców. Nauczysz się jak pielęgnować swoją obsesję i wykorzystać ją w jak najlepszy sposób.