FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak mogę się z Tobą skontaktować?

W sekcji kontakt znajduje się formularz przez który możesz wysłać do mnie wiadomość. Możesz również napisać do mnie na Instagramie. Staram się odpowiadac na wszytskie wiadomości!

Czy pracujesz tylko z firmami?

Moje produkty są kierowane zarówno do osób prywatnych jak i firm. W sekcji Zakupy znajdują się rozpisane produkty i usługi.

Gdzie można dowiedzieć się więcej o Twojej działalności i śledzić na bieżąco czym dzielisz się z obserwatorami?

Przede wszystkim zapraszam do śledzenia mojego profilu na Instagramie https://www.instagram.com/dominikazak/ oraz Linkedinie https://www.linkedin.com/in/dominika-zak/

Co zyskuję zapisując się do newslettera?

Przede wszystkim moc bezcennej wiedzy, której nie znajdziesz nigdzie indziej! Jestem założycielką i 18 letnią prezeską DeeZee. W tym czasie o biznesie, e-commerce i social mediach nauczyłam się praktycznie wszystkiego. Dziś mam okazję podzielić się z Wami swoją wiedzą opartą na wieloletnim doświadczeniu.

Czy zapisując się do newslettera mogę mieć pewność, że nie będę dostawać spamu?

Adresy email zbierane na mojej stronie internetowej oraz stronach przygotowanych przeze mnie w celach promocyjnych, nigdy nie zostaną wykorzystane do wysyłki tzw. spamu. Od czasu do czasu zamierzam wysyłać moim subskrybentom ciekawe i przydatne informacje, a także oferty wyłącznie moich produktów.