KURS: JAK ZBUDOWAĆ KONTO OD ZERA i zacząć zarabiać na Instagramie.

Weź udział w kursie, zdobądź pierwsze 1000 a nawet 100 000 Obserwujących i zacznij zarabiać na swojej firmie lub marce osobistej w 90 dni.

Dlaczego ten KURS jest wartościowy

Zrozumiesz, że dzięki zaufanej i zaangażowanej Społeczności zbudujesz życie, o jakim zawsze marzyłaś, nauczysz się, jak budować Społeczność i jak po kroku zamienić Obserwujących w Klientów

Nauczysz się jak zarabiać na Instagramie. To nie jest trudne, ale żeby w pełni korzystać z tego medium, musisz zrozumieć, że aby sprzedawać, trzeba mieć produkt i Społeczność.

Poznasz sekret zarabiania na Instagramie, pracując ile chcesz, z kim chcesz, z dowolnego miejsca na ziemi.

Opinia mojej podopiecznej o kursie Od Zera do 100K

Domi, współpraca z Tobą zainspirowała mnie do zmian na lepsze w mojej firmie. Jest źródłem nowych pomysłów, świeżości i rozwoju. Twoja pozycja jako lidera w polskich mediach społecznościowych jest niekwestionowana, i uważam, że Twoje lekcje są niezbędne dla każdego, kto pragnie zaistnieć w tej przestrzeni. Podziwiam Twoje podejście, które nie opiera się na łatwych sztuczkach na szybki zysk, ale na konsekwencji, dobrze przemyślanym planie, strategii i wytrwałości, jako fundamentach prawdziwego sukcesu. Dziękuję Ci za wszystko, co do tej pory się nauczyłam, i z niecierpliwością oczekuję na kolejne projekty.

HONORATA SKRZYPEK-KOMOROWICZ

Opinia mojej podopiecznej o kursie Od Zera do 100K

Udział w Master Kursie Dominiki Żak, to była moja najlepsza decyzja biznesowa, w ciągu tych kilku miesięcy, Dominika przekazała nam mnóstwo wartościowej wiedzy związanej z prowadzeniem Instagrama, nauczyła nas jak działać, jak postępować, aby nasze konto rosło, abyśmy dostawali wartościowe leady i abyśmy przede wszystkim sprzedawali, bardzo się cieszę, że mogłam brać udział w tej pierwszej edycji Master Kurs VIP i bardzo gorąco polecam go wszystkim tym, którzy myślą o rozwoju swojego konta na Instagramie. Aktualnie jest to najlepszy kurs w Polsce i nie znajdziecie lepszego!

ELŻBIETA SZÓPIŃSKA – BETLEJ

Opinia mojej podopiecznej o kursie Od Zera do 100K

Kurs od Domi to były najlepiej wydane pieniądze, nie dość, że dostałam tam ogromną dawkę wiedzy, to dużo rozjaśnił mi w głowie teraz już wiem też jakie błędy popełniałam ,oprócz tego dostałam też masę narzędzi, które pomagają mi prowadzić konto na Instagramie, ale co było najlepsze? Najlepsze były spotkania LIVE, gdzie Domi odpowiadała na nasze wszystkie pytania, oprócz tego dawała takiego kopniaka do działania, że to się w głowie nie mieści, wskazówki wprowadziłam u siebie i widzę już efekty!

PATRYCJA TYSZKA- KSEPKA

Dla kogo jest ten KURS?

Prowadzisz działalność online lub offline czyli jesteś przedsiębiorcą i swoim własnym Szefem, freelancerem, Twórcą internetowym czyli pracujesz na własny rachunek (lub do tego dążysz)

Zarabiasz pieniądze i generujesz przychody jako przedsiębiorca i jesteś gotowa/y, by stworzyć firmę swoich marzeń

Działasz już od jakiegoś czasu na socialach, ale chcesz przyspieszyć masz Społeczność, ale nie wiesz jak zacząć dzięki niej zarabiać Twoja firma jest oparta na Twojej niszy, czyli na wiedzy, pasji, doświadczeniu i umiejętnościach

Masz Społeczność, ale nie wiesz jak zacząć dzięki niej zarabiać Twoja firma jest oparta na Twojej niszy, czyli na wiedzy, pasji, doświadczeniu i umiejętnościach

Kto skorzysta z tego kursu:

👩‍🦳 Freelancerzy
🚀 Przedsiębiorcy
✍️ Blogerzy
💪 Trenerzy personalni
👩‍🎨 Twórcy cyfrowi
🎨 Artyści
🎙 Podcasterzy
⚖️ Prawnicy
🧑‍🏫 Edukatorzy
📚 Autorzy
👩‍💼 Konsultanci
👨‍💼 Eksperci
🏅 Trenerzy
👨‍💻 Projektanci
🧑‍💼 Właściciele biznesów
🤳 Influencerzy
🎤 Prelegenci
⚙️ Deweloperzy
👋 dla Ciebie!

Generalnie jest dla każdego, kto chce budować Społeczność i zacząć dzięki niej zarabiać, dążąc do wolności i niezależności finansowej, pracujęc z kim chce, ile chce, z dowolnego miejsca na ziemi

Ten kurs absolutnie NIE JEST DLA CIEBIE, jeśli:

Nie masz kontroli nad własnym czasem

Kurs Od Zera do 100 000k to esencja wolności i elastyczności. Jeżeli nie możesz samodzielnie zarządzać swoim harmonogramem, trudno Ci będzie czerpać korzyści z tego kursu.

Nie jesteś gotowa/y na zmiany

Prowadzenie rentownego biznesu na własnych warunkach wymaga umiejętności mówienia „Nie.” Nauczę Cię, jak w Twojej firmie priorytetem uczynić właśnie wolność i niezależność.

Chcesz kupić kurs dla pracowników swojej firmy

Mój kurs sprawi, że każda taka osoba zamarzy o tym, aby być wolną i niezależną finansowo, odważy się “pójść na swoje”

Boisz się pokazywać swoją twarz

Budowanie marki osobistej bez wykorzystania swojej twarzy i wizerunku jest moim zdaniem niemożliwe, najpierw przezwycięż własne lęki, a potem weź udział w moim kursie, niech nic Cię już nie ogranicza.

Jesteś leniwa/y lub niecierpliwa/y

Budowanie marki potrzebuje czasu, nie ma drogi na skróty, jeśli marzysz o tym, żeby stworzyć swój biznes szybko, małym nakładem pracy, mój kurs nie jest dla Ciebie.

Nie masz zainteresowań, pasji, umiejętności ani doświadczeń na których możesz budować swoją markę

Tworzenie marki na Instagramie wymaga zdefiniowania swojej niszy. Jeśli nie wiesz na jakich doświadczeniach, umiejętnościach czy pasjach mogłabyś/mógłbyś budować swoją markę, to ciężko będzie zrobić pierwszy krok (o kolejnych nie wspomnę)

Opinia mojej podopiecznej:

Jestem przedsiębiorczynią, stworzyłam markę zdrowa zupa, mam również swoje prywatne konto, na którym uczę ludzi jak zachować zdrowie i gdyby nie Dominika Żak nie byłoby tego konta w takich rozmiarach jak dzisiaj. Właśnie od Dominiki nauczyłam się jak automatyzować, jak budować duże konta i jak tworzyć dobre treści można powiedzieć że Dominika jest matką sukcesu mojego Instagrama. Na szczęście ma produkty cyfrowe i udało mi się zapisać na kurs w formule VIP, tych miejsc było bardzo mało, więc się spieszyłam. Jestem na mentoringu z Domi i to naprawdę zmieniło moje życie i bardzo się cieszę, że jestem mądrą dziewczyną, bo zawsze wybieram najlepszych żeby się od nich uczyć więc niczego nie żałuję…Dziękuję Domi

ANIA STOITSI-NIEPRZECKA

Specjalista Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
Opinia mojej podopiecznej:

Jestem absolwentką kursu Dominiki od 0 do 100 tysięcy, gdy zaczynałam miałam kilku obserwujących, dziś konto ma ponad 15 tys obserwujących i rośnie, wiedziałam jedno, aby być najlepsza muszę się uczyć od najlepszych więc to musiała być Dominika, mimo ukończenia kursu, wiem ,że mogę zawsze liczyć na Dominikę, która wspiera mnie codziennie w różnych obszarach mojego życia,bo nie sztuką jest kupić kurs, ale sztuką jest kupić kurs wiedząc, że Twój mentor idzie z Tobą na sam szczyt i dmucha w Twoje żagle, bo nie zapominiajmy Instagram to nie tylko nick to są ludzie.

MAŁGORZATA KUBACZKA

Właścicielka butiku odzieżowego Bamala
Opinia mojej podopiecznej:

Kurs u Domi to była moja najlepsza decyzja, którą podjęłam w 2023 roku, prowadzę od 10 lat biznes i zawsze myślałam że moje działania na Instagramie mogą sprawić że stanę się konkurencją dla moich partnerów biznesowych, to co się stało, spowodowało, że nie tylko, nie stałam się konkurencją dla moich klientów, ale również pozwoliłam im lepiej sprzedawać moje produkty. Jeśli chcesz zarabiać i przede wszystkim spełniać marzenia, przez to że jesteś na Instagramie polecam Ci serdecznie kurs Domi, wkrótce rusza kolejna edycja od 0 do 100 tys. koniecznie zapisz się już teraz i nie zwlekaj!

ANNA LUKAS

Przedsiębiorczyni

Czego nauczysz się w trakcie KURSU?

 • Dlaczego warto założyć markę osobistą?
 • Jak wyróżnić się na rynku?
 • Jak założyć markę osobistą? Od czego zacząć?
 • Jak stworzyć strategię marki osobistej?
 • Co zrobić, żeby moja marka rosła?
 • Jak zdefiniować swoją niszę?
 • Jak zoptymalizować swoje BIO?
 • Jak tworzyć prosty, które sprzedają, rolki, relacje, Live?
 • Jaką rolę odgrywa storytelling w budowaniu Społeczności
 • Najlepsze praktyki w storytellingu
 • Jak tworzyć angażujące treści na relacjach?
 • Jak budować zasięgi i zaangażowanie?
 • Jak robić transmisje Live?
 • Co to są produkty cyfrowe i dlaczego warto je tworzyć?
 • Jak przyciągnąć idealnego Klienta?
 • Co to jest analiza SWOT i jak ją zrobić?
 • Co to jest grupa docelowa i jak ją zidentyfikować?
 • Jak zrobić analizę konkurencji?
 • Jak i gdzie szukać benchmarków?
 • Jaka jest rola darmowych produktów cyfrowych w sprzedaży?
 • Jakie są sposoby budowania Społeczności na Instagramie?
 • Jak definiować swoje cele?
 • Co to są KPI i jak je definiować?
 • Rola dobrych i złych nawyków w sprzedaży produktów cyfrowych.
 • Jak zarządzać sobą w czasie?
 • Jaką rolę odgrywa motywacja w biznesie?
 • Jak przełamać strach przed porażką?
 • Jak wyjść ze swojej strefy komfortu i przełamać strach przed porażką?
 • Czym jest Syndrom Oszusta i jak sobie z nim radzić?
DOŁĄCZ JUŻ TERAZ

Co zyskasz, jeśli wdrożysz to czego nauczysz się na moim KURSIE?

BEFORE 🤦

📸 przypadkowe posty bez Strategii
🤷‍♀️ niewiele Followersów
📅 nieregularne Posty
👍 niska Interakcja
🛍 brak Sprzedaży
🎯 brak Jasnego Celu
👀 nikła Widoczność Marki
😕 zawiedzione Oczekiwania
🙄 sporadyczne Stories
💡 brak Pomysłów na Content
🏢 marka Nierozpoznawalna

AFTER🏆

🎨 spójna Estetyka i Branding
📈 wzrost Followersów
🗓 regularne, angażujące Posty
💬 wysoka Interakcja i Feedback
🛒 zwiększona Sprzedaż i Konwersje
🎯 jasna Strategia i Cele
🔍 silna Pozycja Marki
😄 zadowoleni Klienci i Followersi
📖 atrakcyjne i Angażujące Stories
💡 kreatywny i Oryginalny Content
🌟 marka Rozpoznawalna i Pamiętana
Opinia mojej podopiecznej:

Byłam uczestniczą jednego z kursów u Dominiki Żak i powiem, że to były najlepiej zainwestowane pieniądze, dlatego że przede wszystkim zaczęłam wreszcie działać, wcześniej zwlekałam, przymierzałam się, ale jakoś nie było takiej zachęty, żebym wreszcie mogła zacząć działać. Domi daje znacznie więcej niż to, co było w opisie kursu i to jest taka mega wartość, dużo wartościowych kontaktów, z którymi zaczęłam współpracować. Domi, to jest taka maszyna sprzedażowa, trzeba jej dać pomysł, a ona z tego zrobi od razu sposób na zarabianie pieniędzy. Jeśli ktoś uważa, że pójdzie na kurs i zaczną się dziać cuda, to nie, trzeba zakasać rękawy i krok po kroku wprowadzać wszystko, to o czym mówi Domi. Naprawdę warto!

ANNA KUCHARSKA

Agentka Nieruchomości

Czy wciąż coś Cię powstrzymuje?

01
Nie wiem, czy znajdę czas na kurs

Zrób pierwsze kroki razem ze mną – oglądaj moje cykliczne transmisję LIVE na Instagramie, przeczytaj posty, pobierz moje darmowe produkty. Wypożycz fachowe publikacje w bibliotece, poszperaj w sieci. Zainwestuj czas w badania rynku, uczestnictwo w branżowych wydarzeniach, szkoleniach, kursach. Znajdź mentora, dołącz do grup mastermind. Nawiąż współpracę z innymi Twórcami. Działaj! Wiedza daje pewność siebie i większą kontrolę nad tym, co robisz.

02
Kupiłam już wiele kursów, które niewiele mi dały

Znajdź unikatowy punkt widzenia, wyróżnij swoją ofertę i skoncentruj się na oferowaniu wartości, które przyciągną klientów nawet w konkurencyjnym otoczeniu. Na rynku wciąż jest miejsce dla Ciebie, grunt to znaleźć swój wyróżnik i trafnie odpowiedzieć na zapotrzebowania konkretnej grupy odbiorców.

03
Zastanawiam się, czy nie kupić kursu u kogoś innego

Zacznij od tego, co masz – na początek wystarczy telefon, laptop, darmowe oraz próbne wersje programów tekstowych i graficznych, nie musisz być perfekcyjna! Skup się na zarządzaniu finansami, szukaj alternatywnych źródeł finansowania oraz skorzystaj z darmowych lub niskobudżetowych narzędzi do rozpoczęcia działalności.

04
Nie mam pieniędzy

Skoncentruj się na odkrywaniu swoich pasji i zainteresowań, szukaj nisz, które łączą Twoje mocne strony z potencjalnymi rynkowymi potrzebami, co pomoże utrzymać motywację i zapał do prowadzenia biznesu.

05
Nie wiem, czy ten kurs jest dla mnie

Wykorzystaj go jako motywację do działania! Traktuj niepowodzenia jako lekcje i wyciągać odpowiednie wnioski. Pracuj nad mentalnością, stosuj techniki radzenia sobie ze stresem, znajdź wsparcie w innych osobach, znajdź mentora. Określ cele i drogę krok po kroku do ich osiągnięcia, aby zminimalizować obawy.

Wyniki albo wymówki – to Ty wybierasz?

Daj sobie szansę, żeby zacząć pisać nowy scenariusz na swoje życie.
OK, ZAPISUJĘ SIĘ

Jak to działa?

Mój MASTERCLASS: KURS OD ZERA DO 100K  składa się z 8 modułów, ponad 90 lekcji, które przeprowadzą Cię przez proces budowania marki osobistej na Instagramie, nauczą, jak pozyskać lojalną Społeczność i uczynić z niej Klientów.

Każdy moduł zawiera praktyczne wskazówki, narzędzia, quizy i ćwiczenia, które pozwoliły mi zbudować społeczność ponad 200 000 Obserwujących w mojej marce osobistej, zbudować społecznośćponad 2 milionów Followersów na social mediach DeeZee i osiągnąć niewiarygodne rezultaty finansowe.

Moduł 1

/ 13 lekcji

Moduł 1 – Marka osobista Odkryj swoją wartość i wyróżnij się na rynku pracy.

Moduł zawiera:

Lekcja 1. Wprowadzenie

Lekcja 2. Wstęp

Lekcja 3. Marka osobista

Lekcja 4. Od marki modowej do osobistej – moja historia

Lekcja 5. Dlaczego akurat Instagram?

Lekcja 6. Dlaczego warto założyć markę osobistą?

Lekcja 7. Od czego zacząć? Jak założyć markę osobistą

Lekcja 8. Marka osobista na Instagramie

Lekcja 9. Strategia budowania marki osobistej na Instagramie

Lekcja 10. Co zrobić, żeby Twoja marka osobista rosła?

Lekcja 11. Zalecane lektury

Lekcja 12. Narzędzia

Lekcja 13. Trendy social media na rok 2023

Moduł 2

/ 10 lekcji

Moduł 2 -Nisza i BIO Idealne czyli od czego zacząć? Dowiedz się, jak zacząć budować swoją markę osobistą.

Moduł zawiera:

Lekcja 1. Wstęp

Lekcja 2. Terminologia Instagrama

Lekcja 3. Nisza

Lekcja 4. Uśpione konto – założyć nowe czy ożywić stare?

Lekcja 5. BIO idealne

Lekcja 6. Hasztagi vs. SEO

Lekcja 7. Jak zwiększyć zasięgi

Lekcja 8. Co zrobić, gdy Twoje zasięgi zacżęły spadać?

Lekcja 9. Aspekt wizualny profilu – ważny czy nie?

Lekcja 10. Narzędzia i podsumowanie

Moduł 3

/ 17 lekcji

Moduł 3 – Posty, które sprzedają Odkryj skuteczne strategie tworzenia postów, które zwiększą Twoje zyski.

Lekcja 1. Wstęp
Lekcja 2. Storytelling
Lekcja 3. Rola storytellingu w sprzedaży
Lekcja 4. Najlepsze praktyki w storytellingu
Lekcja 5. Jak tworzyć wiarygodne i angażujące treści
Lekcja 6. Real Time Marketing (RTM)
Lekcja 7. User Generated Content (UGC)
Lekcja 8. Rolki czy zdjęcia?
Lekcja 9. Jak zacząć robić rolki?
Lekcja 10. O czym pamiętać robiąc rolki?
Lekcja 11. Dobre praktyki
Lekcja 12. Pomysły na rolki
Lekcja 13. Nagłówki, copy & CTA
Lekcja 14. Karuzela na Instagramie
Lekcja 15. Znajdź swoją regularność i planuj
Lekcja 16. Narzędzia
Lekcja 17. Podsumowanie

Moduł 4

/ 18 lekcji

Moduł 4 – Relacje i statystyki Zwiększ zaangażowanie na Instagramie poprzez efektywne dodawanie relacji i analizę statystyk.

Lekcja 1. Wstęp
Lekcja 2. Czym są relacje
Lekcja 3. Korzyści z dodawania relacji
Lekcja 4. Analiza i mierzenie efektywności
Lekcja 5. Najlepsze praktyki
Lekcja 6. Strategie marketingowe – jak korzystać ze stories
Lekcja 7. Jak budować trwałe relacje ze swoją społecznością?
Lekcja 8. Błędy, których należy unikać
Lekcja 9. Moje ulubione funkcje na Instagramie
Lekcja 10. Algorytm relacji
Lekcja 11. Jak dodawać relacje?
Lekcja 12. Zasięgi i zaangażowanie w relacjach
Lekcja 13. Jak przygotować się do tworzenia relacji
Lekcja 14. Aplikacje do tworzenia relacji
Lekcja 15. Relacje na żywo czyli lajwy
Lekcja 16. Pomysły na lajwy
Lekcja 17. Sprzedaż produktów i usług podczas transmisji live
Lekcja 18. Podsumowanie

Moduł 5

/ 14 lekcji

Moduł 5 – Produkty cyfrowe Jak sprzedawać i skutecznie promować produkty cyfrowe, które przyciągną uwagę klientów i zapewnią Ci sukces.

Lekcja 1. Wstęp
Lekcja 2. Czym są produkty cyfrowe
Lekcja 3. Avatar czyli kim jest moja klientka
Lekcja 4. Idealny moment jest DZISIAJ
Lekcja 5. Przykłady produktów cyfrowych
Lekcja 6. Dlaczego warto tworzyć produkty cyfrowe
Lekcja 7. Darmowe produkty cyfrowe, freebie
Lekcja 8. Wyzwalacze
Lekcja 9. Promocja produktów cyfrowych
Lekcja 10. Konkurencja nie śpi
Lekcja 11. Badanie konkurencji
Lekcja 12. Sprzedaż produktów cyfrowych i narzędzia
Lekcja 13. Strategia sprzedaży
Lekcja 14. Podsumowanie

Moduł 6

/ 10 lekcji

Moduł 6 – Analiza konkurencji i budowanie społeczności Naucz się, jak analizować rynek i budować długotrwałe relacje ze swoją społecznością.

Lekcja 1. Wstęp
Lekcja 2. Czym jest analiza konkurencji
Lekcja 3. Po co robić analizę konkurencji i co sprawdzać?
Lekcja 4. Przetestuj rynek
Lekcja 5. Analiza SWOT
Lekcja 6. Grupa docelowa – jak ją zdefiniować
Lekcja 7. Tworzymy avatara (brand personę)
Lekcja 8. Jak to robią najlepsi?
Lekcja 9. Narzędzia
Lekcja 10. Podsumowanie

Moduł 7

/ 15 lekcji

Moduł 7 – Cele Dowiedz się, jak wyznaczać cele i osiągnąć wymarzony sukces.

Lekcja 1. Wstęp
Lekcja 2. Czym jest klucz do sukcesu
Lekcja 3. Sławni ludzie o osiąganiu sukcesu
Lekcja 4. Czym są cele i dlaczego warto je definiować
Lekcja 5. Jak skutecznie definiować cele aby faktycznie je realizować
Lekcja 6. Metoda SMART
Lekcja 7. Wyznaczanie KPI dla swoich celów
Lekcja 8. Nawyki
Lekcja 9. Wyzwalacze złych nawyków
Lekcja 10. Nawyki – ulubione cytaty i polecane książki
Lekcja 11. Zarządzanie sobą w czasie
Lekcja 12. Koncentracja
Lekcja 13. Delegowanie zadań – nie bądź Zosią Samosią
Lekcja 14. Narzędzia do wyznaczania celów
Lekcja 15. Podsumowanie

Moduł 8

/ 12 lekcji

Moduł 8 – Mindset Przedsiębiorcy przekonaj się, jak właściwy mindset może przyczynić się do Twojego sukcesu.

Lekcja 1. Wstęp
Lekcja 2. Motywacja
Lekcja 3. Pewność siebie i poczucie własnej wartości
Lekcja 4. Jak pokonać strach przed porażką
Lekcja 5. Samosprawdzająca się przepowiednia
Lekcja 6. Afirmacje
Lekcja 7. Syndrom Oszusta
Lekcja 8. Jak wyjść ze strefy komfortu i przełamać własne bariery
Lekcja 9. Samorozwój
Lekcja 10. Otaczaj się „odpowiednimi” ludźmi
Lekcja 11. Jak pogodzić pracę z życiem osobistym
Lekcja 12. Podsumowanie
TAK, CHCE DOŁĄCZYĆ TERAZ

Kurs to nie wszystko!

Mój MASTERCLASS: KURS OD ZERA DO 100K  składa się z 8 modułów, ponad 90 lekcji, które przeprowadzą Cię przez proces budowania marki osobistej na Instagramie, nauczą, jak pozyskać lojalną Społeczność i uczynić z niej Klientów.

Każdy moduł zawiera praktyczne wskazówki, narzędzia, quizy i ćwiczenia, które pozwoliły mi zbudować społeczność ponad 200 000 Obserwujących w mojej marce osobistej, zbudować społecznośćponad 2 milionów Followersów na social mediach DeeZee i osiągnąć niewiarygodne rezultaty finansowe.

Workbook do modułu 1
Workbook do modułu 2
Workbook do modułu 3
Workbook do modułu 4
Workbook do modułu 5
Workbook do modułu 6
Workbook do modułu 7
Workbook do modułu 8

Jeśli zamówisz szkolenie DZISIAJ otrzymasz ode mnie te wartościowe Bonusy całkowicie ZA DARMO:

Bonus#1 8 Workbooków do każdego modułu
Wartość bonusu: 792 zł

Żebyś dzięki  zestawom ćwiczeń do każdego modułu, utrwaliła wiedzę z kursu i z sukcesem zarabiała na Instagramie.

Odbierz ZA DARMO jeśli  kupisz, jeden z pakietów Kursu od 0 do 100k+

Bonus#2 Przewodnik ,,Jak urosnąć na Instagramie i zarobić fortunę w 5 prostych krokach”
Wartość bonusu: 149 zł

W przewodniku zdradzam 5 moich skutecznych reguł, dzięki którym zapewnisz sobie wzrosty i zaczniesz zarabiać na Instagramie.

Odbierz ZA DARMO jeśli  kupisz, jeden z pakietów Kursu od 0 do 100k+

Bonus#3 Przewodnik ,,Jak pozyskać klientów dzięki Instastories"
Wartość bonusu: 149 zł

W przewodniku zdradzam sprawdzone sposoby na wykorzystanie potencjału angażujących InstaStories do pozyskania klientów. Podaję 30 gotowych pomysłów na angażujące relację do zastosowania w każdej niszy.

Odbierz ZA DARMO jeśli  kupisz, jeden z pakietów Kursu od 0 do 100k+

Bonus#4 Przewodnik ,,30 chwytliwych nagłówków”
Wartość bonusu: 149 zł

Dzięki przewodnikowi poznasz sprawdzone sposoby na zwiększenie zaangażowania swoich odbiorców oraz otrzymasz 30 gotowych chwytliwych nagłówkow do Rolek i karuzeli do natychmiastowego wykorzystania.

Odbierz ZA DARMO jeśli  kupisz, jeden z pakietów Kursu od 0 do 100k+

Bonus#5 Przewodnik ,,20 produktów cyfrowych, które możesz sprzedawać od jutra”
Wartość bonusu: 149 zł

W przewodniku otrzymasz 20 gotowych inspirujących propozycji na konkretne produkty cyfrowe, ogromnie pożądane na rynku, wraz z tytułami i opisami, na których możesz zacząć zarabiać natychmiast!

Odbierz ZA DARMO jeśli  kupisz, jeden z pakietów Kursu od 0 do 100k+

Bonus#6 Bezterminowy dostęp do szkolenia „Instagram MasterClass" – nagranie trzech webinarów
Wartość bonusu: 447 zł

Żebyś dzięki wdrożeniu mojej strategii z sukcesem budowała zaangażowaną społeczność i zarabiała na Instagramie oraz mogłaś wielokrotnie wrócić do zagadnień, omówionych na szkoleniu, w dogodnym czasie i dowolnym miejscu.

Odbierz ZA DARMO jeśli  kupisz, jeden z pakietów Kursu od 0 do 100k+

Bonus#7 Zestawienie sprzętów Domi do nagrywania
Wartość bonusu: 129 zł

Chcesz zadbać o jakość audiowizualną swoich publikacji i nie wiesz, w jakie sprzęty warto zainwestować, żeby nie przepłacać? W Liście znajdziesz moje niezawodne zestawienie sprzętów MUST HAVE, których używam i polecam.

Odbierz ZA DARMO jeśli  kupisz, jeden z pakietów Kursu od 0 do 100k+

Bonus#8 Tutorial ,,Jak stworzyć formularz w Google Forms”
Wartość bonusu: 99 zł

Dowiesz się, do czego służy i jak wykorzystać formularz Google krok po kroku, żeby tworzyć wartościowe treści na Instagramie, odpowiadające potrzebom Twoich odbiorców.

Odbierz ZA DARMO jeśli  kupisz, jeden z pakietów Kursu od 0 do 100k+

Bonus#9 Ok. 100 plików pdf
Wartość bonusu: 3 999 zł

Do każdego modułu stworzono materiały w postaci Pdf, zawierają (w większości) nie publikowane wcześniej treści związane z budowaniem marki na Instagramie

Odbierz ZA DARMO jeśli  kupisz, jeden z pakietów Kursu od 0 do 100k+

Bonus#10 Mentoring grupowy Q&A
Wartość bonusu: 39 992 zł

8 sesji mentoringowych na żywo na Zoom (90 minut), odpowiedzi na pytania zadane na Grupie na FB

 • GRUPA GOLD – 1 Grupa, 1 Spotkanie = 90 minut
 • GRUPA VIP – 1 Grupa 15 osób, 1 Spotkanie = 90 minut

Odbierz ZA DARMO jeśli  kupisz Kurs od 0 do 100k+ (Tylko w pakiecie GOLD i VIP)

Bonus#11 Moderowana Grupa na Facebooku
Wartość bonusu: 999 zł

Gdzie będziesz zadawać pytania, a ja na nie odpowiem podczas naszych Grupowych spotkań

Odbierz ZA DARMO jeśli  kupisz Kurs od 0 do 100k+ (Tylko w pakiecie GOLD i VIP)

Bonus#12 1 spotkanie z Domi 1:1 (60 min)
Wartość bonusu: 4 999 zł

Podopieczni VIP otrzymaja możliwość konsultacji biznesowej 1:1 z Domi (60 minut) podczas konsultacji wspólnie robimy audyt profilu i omawiamy możliwości rozwoju

Odbierz ZA DARMO jeśli  kupisz Kurs od 0 do 100k+ (Tylko w pakiecie VIP)

Bonus#13 Wzmianka w relacjach na IG
Wartość bonusu: 5 999 zł

Każdy z kursantów Grupy VIP zostanie wspomniany na relacjach, z najlepszych historii sukcesu tworzone są historie, które publikuję na stories i w mailach.

Odbierz ZA DARMO jeśli  kupisz Kurs od 0 do 100k+ (Tylko w pakiecie VIP)

TAK, CHCE DOSTĘP DO KURSU

TAK, DOMI! Chcę dostęp do szkolenia
Jak zacząć zarabiać na Instagramie JUŻ TERAZ!

8 spotkań mentoringowych z Domi (90 min) - Pakiet GOLD i VIP wartość 39 992zł
8 Workbook’ów - zeszytów ćwiczeń wartość 792 zł
Przewodnik - Jak urosnąć na Instagramie i zarobić fortunę w 5 prostych krokach wartość 149 zł
Przewodnik - Jak pozyskać klientów dzięki Insta Stories wartość 149 zł
Przewodnik - 30 chwytliwych nagłówków na wiralowe rolki wartość 149 zł
Przewodnik - 20 produktów cyfrowych wartość 149 zł
Instagram Masterclass - nagrania 3 webinarów wartość 447 zł
Kompletny zestaw sprzętów wartość 49 zł
Tutorial Jak tworzyć ankiety w Google Forms wartość 149 zł
Moderowana Grupa na Facebooku (Tylko pakiet Gold i VIP) wartość 999 zł
Wartość total: 43 024 zł
TAK, CHCE DOSTĘP DO KURSU

Zapewnij sobie miejsce na moim kursie!

Wyprzedane

Pakiet VIP

14 997 zł

Kurs Od ZERA do 100k  – dostęp do wszystkich 8 modułów, 93 lekcji

Dostęp do kursu i aktualizacji bezterminowo.

Bezterminowy dostęp do nagrań 3 webinarów

Certyfikat ukończenia kursu

8 spotkań Grupy VIP (90 min.) – spotkania rozpoczną się w drugiej połowie kwietnia

Dostęp do zamknietej Grupy VIP Domination na Facebooku

1:1 spotkanie z Domi na żywo (60 min.)

wzmianka w relacjach Domi na IG

Kupuję Pakiet VIP

Opinie o KURSIE

Kurs Domi to istna petarda ! Jak urosnąć od zera do 100 tys. i zacząć zarabiać na Instagramie to skarbnica wiedzy dla każdego, kto chce osiągnąć sukces na tej platformie. Jestem bardzo świadomym użytkownikiem, dlatego zdecydowałam się na zakup kursu. Chcę czerpać wiedzę od najbardziej doświadczonych osób, dlatego musiałam wybrać Domi, jedną z największych zalet tego kursu jest jego kompleksowość, oprócz teorii dostajesz również konkretne wskazówki, które możesz od razu wdrażać. Na samym początku kursu są fundamenty, czyli podstawa dla każdego, kto chce działać ze sprawdzoną strategią Dominiki Żak. Dla mnie to inwestycja dzięki, której zyskałam pewność siebie, mam konkretne wskazówki i plan działania , jak osiągnąć sukces na Instagramie. Nie zwlekaj, jeżeli myślisz o tym na poważnie Dominika jest idealnym mentorem także dla Ciebie – warto polecam!

MAGDALENA ZASTAWNA

Pozycja/Zawód

Nie czekaj. Idealny moment NIGDY nie nadejdzie.
Twój KURS poprowadzi:

Nie czekaj. Idealny moment NIGDY nie nadejdzie. Twój KURS poprowadzi:

Nauczę Cię jak znaleźć swoją niszę, zbudować Społeczność wokół Twojej marki, zamienić lojalnych Obserwujących w Kupujących, nie tracąc przy tym autentyczności i wiarygodności.

Zbudowałam markę DeeZee, która w 2022 roku wygenerowała 130 milionów dochodu, zgromadziłam wokół DeeZee Społeczność na social mediach, która liczy ponad 2,1 miliona Obserwujących.

W ciągu roku stworzyłam markę osobistą Domi Żak, tworząc cudowną, zaangażowaną Społeczność, która liczy już 260 000 Obserwujących! Od kwietnia z sukcesem tworzę i sprzedaję swoje produkty cyfrowe, szkolenia, kursy, ebooki, webianary, zarabiając na swojej marce więcej niż po 18 latach bycia Prezeską jednej z największych marek modowych w Polsce.

Mam 20-letnie doświadczenie w budowaniu marki, strategii produktowej, marketingu, mediach społecznościowych i e-commerce. Znalazłam się na okładce magazynu FORBES jako jedna z niewielu kobiet z Polski.

Jako ekspert, udzielałam dziesiątek wywiadów dla magazynów branżowych takich jak Business Insider, Forbes, Forbes Women, Vogue Leaders, Puls Biznesu, Ecommerce in practice, WP Woman, Fashion Biznes, Onet, KMag.

FAQ – pytania, które chciał/a byś zadać

Gdzie będzie odbywać się kurs?
Zaraz po dokonaniu płatności otrzymasz dane dostępowe do platformy, na której odbywają się kursy.
Czy otrzymam fakturę?
Tak, otrzymasz fakturę zakupu.
Czy jest dostępna płatność na raty?
Tak! W procesie zakupowym wystarczy wybrać płatność ratalna PayU. Jest to prosta i wygodna opcja.
Czy otrzymam certyfikat ukończenia kursu?
Tak, otrzymasz certyfikat ukończenia kursu.
Mam problemy z płatnością.
Na mojej stronie www w sekcji kontakt znajduje się formularz, przez który możesz wysłać do mnie wiadomość.
Zamówiłam kurs, ale nie otrzymałam maila z potwierdzeniem.
Sprawdź proszę swojego maila, szczególnie skrzynkę spam. Jeśli nie dostaniesz od nas wiadomości w ciągu 24 godzin, skontaktuj się ze mną przez formularz dostępny w zakładce Kontakt.
Jak mogę się z Tobą skontaktować?
Przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie w zakładce Kontakt.
Czy moje dane są bezpieczne?
Wszystkie dane zbierana na mojej stronie internetowej oraz stronach przygotowanych przeze mnie w celach promocyjnych, są bezpieczne. Nigdy nie zostaną wykorzystane do wysyłki tzw. Spamu. Od czasu do czasu wysyłać będę moim subskrybentom ciekawe i przydatne informacje, a także oferty dotyczące wyłącznie moich produktów.
Czy jest możliwość zwrotu zakupionego kursu?
Zamówienie na pliki MP3, kursy, ebooki lub audiobooki MP3 można anulować do momentu opłacenia zamówienia. Nie można anulować plików, które zostały już opłacone i są dostępne na Twoim koncie. Informujemy Cię o tym na etapie składania zamówienia.

Zapewnij sobie miejsce na moim kursie!

Wyprzedane

Pakiet VIP

14 997 zł
Kupuję Pakiet VIP