Kurs od 0 do 100k

Zdobądź pierwsze 1000 a nawet 100 000 Obserwujących i zacznij zarabiać na swojej firmie lub marce osobistej w 90 dni.

bez stresu
bez reklam
bez botów
Zapisz się na kurs

JAK ZBUDOWAĆ WIĘKSZĄ SPOŁECZNOŚĆ 
Odkryjesz konkretne kroki, które pomogą Ci zyskać nawet 10 tys. obserwujących na Instagramie w ciągu 90 dni bez wielkich budżetów i nielegalnych sztuczek.

JAK PRZYCIĄGNĄĆ NOWYCH ODBIORCÓW I SPRZEDAWAĆ 2X WIĘCEJ

Poznasz, jak zamienić followersów w zainteresowanych klientów, aby po Twoje produkty i usługi ustawiały się kolejki,

ZBUDUJ ŻYCIE SWOICH MARZEŃ I PRACUJ Z DOWOLNEGO MIEJSCA NA ZIEMI

Dowiesz się jak działać na Social Mediach i osiągnąć wolność

JAK ZBUDOWAĆ WIĘKSZĄ SPOŁECZNOŚĆ 
Odkryjesz konkretne kroki, które pomogą Ci zyskać nawet 10 tys. obserwujących na Instagramie w ciągu 90 dni bez wielkich budżetów i nielegalnych sztuczek.

JAK PRZYCIĄGNĄĆ NOWYCH ODBIORCÓW I SPRZEDAWAĆ 2X WIĘCEJ

Poznasz, jak zamienić followersów w zainteresowanych klientów, aby po Twoje produkty i usługi ustawiały się kolejki,

ZBUDUJ ŻYCIE SWOICH MARZEŃ I PRACUJ Z DOWOLNEGO MIEJSCA NA ZIEMI

Dowiesz się jak działać na Social Mediach i osiągnąć wolność

Dlaczego ten KURS jest wartościowy

Zrozumiesz, że dzięki zaufanej i zaangażowanej Społeczności zbudujesz życie, o jakim zawsze marzyłaś, nauczysz się, jak budować Społeczność i jak po kroku zamienić Obserwujących w Klientów

Nauczysz się zarabiać na Instagramie. To nie jest trudne, ale żeby w pełni korzystać z tego medium, musisz zrozumieć, że aby czerpać zyski, potrzeba produktu i Społeczności.

Poznasz sekret zarabiania na Instagramie, pracując ile chcesz, z kim chcesz, z dowolnego miejsca na ziemi.

Opinia mojej podopiecznej:

Dzięki kursowi udało mi się nie tylko określić odpowiednią niszę i stworzyć atrakcyjne bio, ale także skutecznie budować społeczność na Instagramie. Dzięki wskazówkom jakie są w kursie moje bio stało się bardziej przyciągające, a moja obecność online zyskała na zasięgu i zaangażowaniu. Od kiedy zaczęłam kurs, moje życie i biznes zdecydowanie się zmieniły. Moja marka osobista na Instagramie stała się bardziej spójna i profesjonalna, co przyczyniło się do wzrostu zaufania moich obserwujących. Dzięki temu, moje zasięgi i możliwości współpracy z innymi markami znacząco się zwiększyły. Zdecydowanie poleciłabym ten kurs każdemu, kto pragnie zbudować swoją markę osobistą na Instagramie. To niesamowite doświadczenie, które zapewnia konkretną i praktyczną wiedzę, jak efektywnie wykorzystać potencjał tego medium do promocji siebie i swojego biznesu.

Natalia Skrzypska

Opinia mojej podopiecznej:

Dzięki kursowi Domi ustrukturyzowałam moje działania na Instagramie, które wcześniej były chaotyczne. Stosując wskazówki Dominiki w ciągu 30 dni przybyło mi 5000 obserwatorów, zaangażowanych obserwatorów, a 3 z nich już są na pokładzie mojego kursu. ⁠Częściej dostaję zapytania ofertę. Zdecydowanie – dodatkowym atutem jest to, że wybierając wersję GOLD lub VIP masz możliwość skonsultowania swoich wyzwań z Dominika, a jej wskazówki i perspektywa są bezcenne! 

Joanna Skwierczyńska

Opinia mojej podopiecznej :

Domi, współpraca z Tobą zainspirowała mnie do zmian na lepsze w mojej firmie. Jest źródłem nowych pomysłów, świeżości i rozwoju. Twoja pozycja jako lidera w polskich mediach społecznościowych jest niekwestionowana, i uważam, że Twoje lekcje są niezbędne dla każdego, kto pragnie zaistnieć w tej przestrzeni. Podziwiam Twoje podejście, które nie opiera się na łatwych sztuczkach na szybki zysk, ale na konsekwencji, dobrze przemyślanym planie, strategii i wytrwałości, jako fundamentach prawdziwego sukcesu. Dziękuję Ci za wszystko, co do tej pory się nauczyłam, i z niecierpliwością oczekuję na kolejne projekty.

Honorata Skrzypek-Komorowicz

Dla kogo jest ten KURS?

Prowadzisz działalność online lub offline, czyli jesteś przedsiębiorcą i swoim własnym Szefem, freelancerem, Twórcą internetowym czyli pracujesz na własny rachunek (lub do tego dążysz)

Zarabiasz pieniądze i generujesz przychody jako przedsiębiorca i jesteś gotowa/y, by stworzyć firmę swoich marzeń.

Działasz już od jakiegoś czasu na socialach, ale chcesz przyspieszyć. Masz Społeczność, ale nie wiesz, jak zacząć dzięki niej zarabiać. Twoja firma jest oparta na Twojej niszy, czyli na wiedzy, pasji, doświadczeniu i umiejętnościach.

Masz Społeczność, ale nie wiesz, jak zacząć dzięki niej zarabiać. Twoja firma jest oparta na Twojej niszy, czyli na wiedzy, pasji, doświadczeniu i umiejętnościach.

Kto skorzysta z tego kursu:

👩🏻‍🦳 Freelancerzy
🚀 Przedsiębiorcy
💪 Trenerzy personalni
👩‍🎨 Twórcy cyfrowi
🎨 Artyści
🎙 Podcasterzy
⚖️ Prawnicy
🧑‍🏫 Edukatorzy
📚 Autorzy
👩‍💼 Konsultanci
👨‍💼 Eksperci
🏅 Trenerzy
👨‍💻 Projektanci
🤳 Twórcy cyfrowi
⚙️ Deweloperzy
👋 Ty!

Generalnie jest dla każdego, kto chce budować Społeczność i zacząć dzięki niej zarabiać, dążąc do wolności i niezależności finansowej, pracując z kim chce, ile chce, z dowolnego miejsca na ziemi.

Ten kurs absolutnie NIE JEST DLA CIEBIE, jeśli:

Nie masz kontroli nad własnym czasem.

Kurs Od Zera do 100 000K to esencja wolności i elastyczności. Jeżeli nie możesz samodzielnie zarządzać swoim harmonogramem, trudno Ci będzie czerpać korzyści z tego kursu.

Nie jesteś gotowa/y na zmiany.

Prowadzenie rentownego biznesu na własnych warunkach wymaga umiejętności mówienia „Nie.” Nauczę Cię, jak w Twojej firmie priorytetem uczynić właśnie wolność i niezależność.

Chcesz kupić kurs dla pracowników swojej firmy.

Mój kurs sprawi, że każda taka osoba zamarzy o tym, aby być wolną i niezależną finansowo, odważy się “pójść na swoje”.

Boisz się pokazywać swoją twarz.

Budowanie marki osobistej bez wykorzystania swojej twarzy i wizerunku jest ,moim zdaniem, niemożliwe. Najpierw przezwycięż własne lęki, a potem weź udział w moim kursie, niech nic Cię już nie ogranicza.

Jesteś leniwa/y lub niecierpliwa/y

Budowanie marki potrzebuje czasu, nie ma drogi na skróty. Jeśli marzysz o tym, żeby stworzyć swój biznes szybko, małym nakładem pracy, mój kurs nie jest dla Ciebie.

Twój biznes jest w kryzysie.

Najpierw rozwiąż problem, a dopiero potem rozwijaj social media marki.

Nie masz zainteresowań, pasji, umiejętności ani doświadczeń na których możesz budować swoją markę.

Tworzenie marki na Instagramie wymaga zdefiniowania swojej niszy. Jeśli nie wiesz, na jakich doświadczeniach, umiejętnościach czy pasjach mogłabyś/mógłbyś budować swoją markę, to ciężko będzie zrobić pierwszy krok (o kolejnych nie wspomnę)

Opinia mojej podopiecznej:

Jestem przedsiębiorczynią, stworzyłam markę zdrowa zupa, mam również swoje prywatne konto, na którym uczę ludzi jak zachować zdrowie i gdyby nie Dominika Żak nie byłoby tego konta w takich rozmiarach jak dzisiaj. Właśnie od Dominiki nauczyłam się jak automatyzować, jak budować duże konta i jak tworzyć dobre treści można powiedzieć że Dominika jest matką sukcesu mojego Instagrama. Na szczęście ma produkty cyfrowe i udało mi się zapisać na kurs w formule VIP, tych miejsc było bardzo mało, więc się spieszyłam. Jestem na mentoringu z Domi i to naprawdę zmieniło moje życie i bardzo się cieszę, że jestem mądrą dziewczyną, bo zawsze wybieram najlepszych żeby się od nich uczyć więc niczego nie żałuję…Dziękuję Domi

Ania Stoitsi

Opinia mojej podopiecznej:

Z ogromną radością dzielę się wpływem, jaki kurs Dominiki Żak wywarł na rozwój mojej marki osobistej na Instagramie. Dzięki niemu nie tylko znacząco zwiększyłam liczbę obserwujących, ale co ważniejsze, w końcu przyciągnęłam osoby rzeczywiście zainteresowane moją działalnością. Nawiązałam pierwsze współprace które przynoszą realne efekty finansowe (…) Dodatkowo, energia grupy i wspólne motywowanie się do działania to aspekty, które sprawiają, że kurs jest nie tylko edukacyjny, ale też inspirujący. Polecam ten kurs wszystkim, którzy planują strategicznie rozwijać swoją markę osobistą na Instagramie.  To inwestycja, która zapewnia rzeczywiste, mierzalne rezultaty, wspierające rozwój i rozpoznawalność.

Anna Pestlienz

Opinia mojej podopiecznej:

Przez sześć miesięcy obserwowałam Dominikę, zastanawiając się, czy przy moim już dość rozbudowanym koncie (z ponad 135 000 obserwującymi) jest jeszcze coś, czego mogę się nauczyć. I muszę przyznać, że nie zawiodłam się ani trochę! Największym wsparciem okazały się dla mnie sesje mentoringowe, podczas których Dominika pokazała mi cały proces organizacyjny budowy Instagrama, wskazała odpowiednie narzędzia i podzieliła się niuansami prowadzenia własnej firmy. Nauczyła mnie, jak działać efektywniej, jednocześnie pracując mniej.(…)Kurs „Od 0 do 100k” zdecydowanie polecam każdemu. Jeśli chcesz osiągnąć szczyty, zdecydowanie polecam pakiet VIP. Potrzebujesz bodźca do działania i chcesz otoczyć się ludźmi, którzy dają Ci wsparcie i zmieniają twój sposób myślenia, to ruszaj w podróż z Domi.

Elżbieta Kasztelaniec

Czego nauczysz się w trakcie KURSU?

 • Dlaczego warto założyć markę osobistą?
 • Jak wyróżnić się na rynku?
 • Jak założyć markę osobistą? Od czego zacząć?
 • Jak stworzyć strategię marki osobistej?
 • Co zrobić, żeby moja marka rosła?
 • Jak zdefiniować swoją niszę?
 • Jak zoptymalizować swoje BIO?
 • Jak tworzyć prosty, które sprzedają, rolki, relacje, Live?
 • Jaką rolę odgrywa storytelling w budowaniu Społeczności
 • Najlepsze praktyki w storytellingu
 • Jak tworzyć angażujące treści na relacjach?
 • Jak budować zasięgi i zaangażowanie?
 • Jak robić transmisje Live?
 • Co to są produkty cyfrowe i dlaczego warto je tworzyć?
 • Jak przyciągnąć idealnego Klienta?
 • Co to jest analiza SWOT i jak ją zrobić?
 • Co to jest grupa docelowa i jak ją zidentyfikować?
 • Jak zrobić analizę konkurencji?
 • Jak i gdzie szukać benchmarków?
 • Jaka jest rola darmowych produktów cyfrowych w sprzedaży?
 • Jakie są sposoby budowania Społeczności na Instagramie?
 • Jak definiować swoje cele?
 • Co to są KPI i jak je definiować?
 • Rola dobrych i złych nawyków w sprzedaży produktów cyfrowych.
 • Jak zarządzać sobą w czasie?
 • Jaką rolę odgrywa motywacja w biznesie?
 • Jak przełamać strach przed porażką?
 • Jak wyjść ze swojej strefy komfortu i przełamać strach przed porażką?
 • Czym jest Syndrom Oszusta i jak sobie z nim radzić?
DOŁĄCZ JUŻ TERAZ

Weź udział w KURSIE i poznaj moją autorską metodę budowania Społeczności i zarabiania dzięki niej z dowolnego miejsca na ziemi.

Opinia mojej podopiecznej:

Byłam uczestniczą jednego z kursów u Dominiki Żak i powiem, że to były najlepiej zainwestowane pieniądze, dlatego że przede wszystkim zaczęłam wreszcie działać, wcześniej zwlekałam, przymierzałam się, ale jakoś nie było takiej zachęty, żebym wreszcie mogła zacząć działać. Domi daje znacznie więcej niż to, co było w opisie kursu i to jest taka mega wartość, dużo wartościowych kontaktów, z którymi zaczęłam współpracować. Domi, to jest taka maszyna sprzedażowa, trzeba jej dać pomysł, a ona z tego zrobi od razu sposób na zarabianie pieniędzy. Jeśli ktoś uważa, że pójdzie na kurs i zaczną się dziać cuda, to nie, trzeba zakasać rękawy i krok po kroku wprowadzać wszystko, to o czym mówi Domi. Naprawdę warto!

Anna Kucharska

Czy wciąż coś Cię powstrzymuje?

01
Nie wiem, czy znajdę czas na kurs

Zrób pierwsze kroki razem ze mną – oglądaj moje cykliczne transmisję LIVE na Instagramie, przeczytaj posty, pobierz moje darmowe produkty. Wypożycz fachowe publikacje w bibliotece, poszperaj w sieci. Zainwestuj czas w badania rynku, weź udział w branżowych wydarzeniach, szkoleniach, kursach. Znajdź mentora, dołącz do grup mastermind. Nawiąż współpracę z innymi Twórcami. Działaj! Wiedza daje pewność siebie i większą kontrolę nad tym, co robisz.

02
Kupiłam już wiele kursów, które niewiele mi dały

Znajdź unikatowy punkt widzenia, wyróżnij swoją ofertę i skoncentruj się na oferowaniu wartości, które przyciągną klientów nawet w konkurencyjnym otoczeniu. Na rynku wciąż jest miejsce dla Ciebie, grunt to znaleźć swój wyróżnik i trafnie odpowiedzieć na zapotrzebowania konkretnej grupy odbiorców.

03
Zastanawiam się, czy nie kupić kursu u kogoś innego

Zacznij od tego, co masz – na początek wystarczy telefon, laptop, darmowe oraz próbne wersje programów tekstowych i graficznych, nie musisz być perfekcyjna! Skup się na zarządzaniu finansami, szukaj alternatywnych źródeł finansowania oraz skorzystaj z darmowych lub niskobudżetowych narzędzi do rozpoczęcia działalności.

04
Nie mam pieniędzy

Skoncentruj się na odkrywaniu swoich pasji i zainteresowań, szukaj nisz, które łączą Twoje mocne strony z potencjalnymi rynkowymi potrzebami, co pomoże utrzymać motywację i zapał do prowadzenia biznesu.

05
Nie wiem, czy ten kurs jest dla mnie

Wykorzystaj go jako motywację do działania! Traktuj niepowodzenia jako lekcje i wyciągać odpowiednie wnioski. Pracuj nad mentalnością, stosuj techniki radzenia sobie ze stresem, znajdź wsparcie w innych osobach, znajdź mentora. Określ cele i drogę krok po kroku do ich osiągnięcia, aby zminimalizować obawy.

Wyniki czy wymówki?  To Ty wybierasz!

Daj sobie szansę, żeby zacząć pisać nowy scenariusz na swoje życie.
OK, ZAPISUJĘ SIĘ

Jak to działa?

Mój MASTERCLASS: KURS OD ZERA DO 100K  składa się z 8 modułów, ponad 90 lekcji, które przeprowadzą Cię przez proces budowania marki osobistej na Instagramie, nauczą, jak pozyskać lojalną Społeczność i uczynić z niej Klientów.

Każdy moduł zawiera praktyczne wskazówki, narzędzia, quizy i ćwiczenia, które pozwoliły mi zbudować społeczność ponad 200 000 Obserwujących w mojej marce osobistej, zbudować społecznośćponad 2 milionów Followersów na social mediach DeeZee i osiągnąć niewiarygodne rezultaty finansowe.

Moduł 1

/ 13 lekcji

Moduł 1 – Odkryj swoją wartość i wyróżnij się na rynku pracy.

W tym module dowiesz się:

· od czego zacząć

· jak stworzyć strategię

· co zrobić, żeby Twoja marka rosła

Moduł 2

/ 10 lekcji

Moduł 2 -Nisza i BIO Idealne czyli od czego zacząć? Dowiedz się, jak zacząć budować swoją markę osobistą.

Moduł zawiera:

Lekcja 1. Wstęp

Lekcja 2. Terminologia Instagrama

Lekcja 3. Nisza

Lekcja 4. Uśpione konto – założyć nowe czy ożywić stare?

Lekcja 5. BIO idealne

Lekcja 6. Hasztagi vs. SEO

Lekcja 7. Jak zwiększyć zasięgi

Lekcja 8. Co zrobić, gdy Twoje zasięgi zacżęły spadać?

Lekcja 9. Aspekt wizualny profilu – ważny czy nie?

Lekcja 10. Narzędzia i podsumowanie

Moduł 3

/ 17 lekcji

Moduł 3 – Posty, które sprzedają Odkryj skuteczne strategie tworzenia postów, które zwiększą Twoje zyski.

Lekcja 1. Wstęp
Lekcja 2. Storytelling
Lekcja 3. Rola storytellingu w sprzedaży
Lekcja 4. Najlepsze praktyki w storytellingu
Lekcja 5. Jak tworzyć wiarygodne i angażujące treści
Lekcja 6. Real Time Marketing (RTM)
Lekcja 7. User Generated Content (UGC)
Lekcja 8. Rolki czy zdjęcia?
Lekcja 9. Jak zacząć robić rolki?
Lekcja 10. O czym pamiętać robiąc rolki?
Lekcja 11. Dobre praktyki
Lekcja 12. Pomysły na rolki
Lekcja 13. Nagłówki, copy & CTA
Lekcja 14. Karuzela na Instagramie
Lekcja 15. Znajdź swoją regularność i planuj
Lekcja 16. Narzędzia
Lekcja 17. Podsumowanie

Moduł 4

/ 18 lekcji

Moduł 4 – Relacje i statystyki Zwiększ zaangażowanie na Instagramie poprzez efektywne dodawanie relacji i analizę statystyk.

Lekcja 1. Wstęp
Lekcja 2. Czym są relacje
Lekcja 3. Korzyści z dodawania relacji
Lekcja 4. Analiza i mierzenie efektywności
Lekcja 5. Najlepsze praktyki
Lekcja 6. Strategie marketingowe – jak korzystać ze stories
Lekcja 7. Jak budować trwałe relacje ze swoją społecznością?
Lekcja 8. Błędy, których należy unikać
Lekcja 9. Moje ulubione funkcje na Instagramie
Lekcja 10. Algorytm relacji
Lekcja 11. Jak dodawać relacje?
Lekcja 12. Zasięgi i zaangażowanie w relacjach
Lekcja 13. Jak przygotować się do tworzenia relacji
Lekcja 14. Aplikacje do tworzenia relacji
Lekcja 15. Relacje na żywo czyli lajwy
Lekcja 16. Pomysły na lajwy
Lekcja 17. Sprzedaż produktów i usług podczas transmisji live
Lekcja 18. Podsumowanie

Moduł 5

/ 14 lekcji

Moduł 5 – Produkty cyfrowe Jak sprzedawać i skutecznie promować produkty cyfrowe, które przyciągną uwagę klientów i zapewnią Ci sukces.

Lekcja 1. Wstęp
Lekcja 2. Czym są produkty cyfrowe
Lekcja 3. Avatar czyli kim jest moja klientka
Lekcja 4. Idealny moment jest DZISIAJ
Lekcja 5. Przykłady produktów cyfrowych
Lekcja 6. Dlaczego warto tworzyć produkty cyfrowe
Lekcja 7. Darmowe produkty cyfrowe, freebie
Lekcja 8. Wyzwalacze
Lekcja 9. Promocja produktów cyfrowych
Lekcja 10. Konkurencja nie śpi
Lekcja 11. Badanie konkurencji
Lekcja 12. Sprzedaż produktów cyfrowych i narzędzia
Lekcja 13. Strategia sprzedaży
Lekcja 14. Podsumowanie

Moduł 6

/ 10 lekcji

Moduł 6 – Analiza konkurencji i budowanie społeczności Naucz się, jak analizować rynek i budować długotrwałe relacje ze swoją społecznością.

Lekcja 1. Wstęp
Lekcja 2. Czym jest analiza konkurencji
Lekcja 3. Po co robić analizę konkurencji i co sprawdzać?
Lekcja 4. Przetestuj rynek
Lekcja 5. Analiza SWOT
Lekcja 6. Grupa docelowa – jak ją zdefiniować
Lekcja 7. Tworzymy avatara (brand personę)
Lekcja 8. Jak to robią najlepsi?
Lekcja 9. Narzędzia
Lekcja 10. Podsumowanie

Moduł 7

/ 15 lekcji

Moduł 7 – Cele Dowiedz się, jak wyznaczać cele i osiągnąć wymarzony sukces.

Lekcja 1. Wstęp
Lekcja 2. Czym jest klucz do sukcesu
Lekcja 3. Sławni ludzie o osiąganiu sukcesu
Lekcja 4. Czym są cele i dlaczego warto je definiować
Lekcja 5. Jak skutecznie definiować cele aby faktycznie je realizować
Lekcja 6. Metoda SMART
Lekcja 7. Wyznaczanie KPI dla swoich celów
Lekcja 8. Nawyki
Lekcja 9. Wyzwalacze złych nawyków
Lekcja 10. Nawyki – ulubione cytaty i polecane książki
Lekcja 11. Zarządzanie sobą w czasie
Lekcja 12. Koncentracja
Lekcja 13. Delegowanie zadań – nie bądź Zosią Samosią
Lekcja 14. Narzędzia do wyznaczania celów
Lekcja 15. Podsumowanie

Moduł 8

/ 12 lekcji

Moduł 8 – Mindset Przedsiębiorcy przekonaj się, jak właściwy mindset może przyczynić się do Twojego sukcesu.

Lekcja 1. Wstęp
Lekcja 2. Motywacja
Lekcja 3. Pewność siebie i poczucie własnej wartości
Lekcja 4. Jak pokonać strach przed porażką
Lekcja 5. Samosprawdzająca się przepowiednia
Lekcja 6. Afirmacje
Lekcja 7. Syndrom Oszusta
Lekcja 8. Jak wyjść ze strefy komfortu i przełamać własne bariery
Lekcja 9. Samorozwój
Lekcja 10. Otaczaj się „odpowiednimi” ludźmi
Lekcja 11. Jak pogodzić pracę z życiem osobistym
Lekcja 12. Podsumowanie
TAK, CHCE DOŁĄCZYĆ TERAZ

Kurs to nie wszystko!

Mój MASTERCLASS: KURS OD ZERA DO 100K  składa się z 8 modułów, ponad 90 lekcji, które przeprowadzą Cię przez proces budowania marki osobistej na Instagramie, nauczą, jak pozyskać lojalną Społeczność i uczynić z niej Klientów.

Każdy moduł zawiera praktyczne wskazówki, narzędzia, quizy i ćwiczenia, które pozwoliły mi zbudować społeczność ponad 200 000 Obserwujących w mojej marce osobistej, zbudować społecznośćponad 2 milionów Followersów na social mediach DeeZee i osiągnąć niewiarygodne rezultaty finansowe.

Workbook do modułu 1
Workbook do modułu 2
Workbook do modułu 3
Workbook do modułu 4
Workbook do modułu 5
Workbook do modułu 6
Workbook do modułu 7
Workbook do modułu 8

Inwestując w kurs otrzymujesz BONUSY:

Bonus#1 8 Workbooków
Wartość bonusu: 792 zł

Żebyś dzięki  zestawom ćwiczeń do każdego modułu, utrwaliła wiedzę z kursu i z sukcesem zarabiała na Instagramie.

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie.

Bonus#2 Przewodnik ,,Jak urosnąć na Instagramie i zarobić fortunę w 5 prostych krokach”
Wartość bonusu: 149 zł

W przewodniku zdradzam 5 moich skutecznych reguł, dzięki którym zapewnisz sobie wzrosty i zaczniesz zarabiać na Instagramie.

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie.

Bonus#3 Przewodnik ,,Jak pozyskać klientów dzięki Instastories"
Wartość bonusu: 149 zł

W przewodniku zdradzam sprawdzone sposoby na wykorzystanie potencjału angażujących InstaStories do pozyskania klientów. Podaję 30 gotowych pomysłów na angażujące relację do zastosowania w każdej niszy.

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie.

Bonus#4 Przewodnik ,,30 chwytliwych nagłówków”
Wartość bonusu: 149 zł

Dzięki przewodnikowi poznasz sprawdzone sposoby na zwiększenie zaangażowania swoich odbiorców oraz otrzymasz 30 gotowych chwytliwych nagłówkow do Rolek i karuzeli do natychmiastowego wykorzystania.

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie.

Bonus#5 Przewodnik ,,20 produktów cyfrowych, które możesz sprzedawać od jutra”
Wartość bonusu: 149 zł

W przewodniku otrzymasz 20 gotowych inspirujących propozycji na konkretne produkty cyfrowe, ogromnie pożądane na rynku, wraz z tytułami i opisami, na których możesz zacząć zarabiać natychmiast!

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie.

Bonus#6 Dostęp do szkolenia „Instagram MasterClass" – nagranie trzech webinarów
Wartość bonusu: 447 zł

Żebyś dzięki wdrożeniu mojej strategii z sukcesem budowała zaangażowaną społeczność i zarabiała na Instagramie oraz mogłaś wielokrotnie wrócić do zagadnień, omówionych na szkoleniu, w dogodnym czasie i dowolnym miejscu.

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie.

Bonus#7 Zestawienie sprzętów Domi do nagrywania
Wartość bonusu: 129 zł

Chcesz zadbać o jakość audiowizualną swoich publikacji i nie wiesz, w jakie sprzęty warto zainwestować, żeby nie przepłacać? W Liście znajdziesz moje niezawodne zestawienie sprzętów MUST HAVE, których używam i polecam.

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie.

Bonus#8 Tutorial ,,Jak stworzyć formularz w Google Forms”
Wartość bonusu: 99 zł

Dowiesz się, do czego służy i jak wykorzystać formularz Google krok po kroku, żeby tworzyć wartościowe treści na Instagramie, odpowiadające potrzebom Twoich odbiorców.

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie.

Bonus#9 Ok. 80 plików pdf
Wartość bonusu: 3 999 zł

Do każdego modułu stworzono materiały w postaci Pdf, zawierają (w większości) nie publikowane wcześniej treści związane z budowaniem marki na Instagramie

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie.

Bonus#10 Mentoring grupowy Q&A
Wartość bonusu: 39 992 zł

8 sesji mentoringowych na żywo na Zoom (60 minut), odpowiedzi na pytania zadane na Grupie na FB

 • GRUPA GOLD – 1 Grupa, 1 Spotkanie = 60 minut
 • GRUPA VIP – 1 Grupa 15 osób, 1 Spotkanie = 60 minut

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie (tylko w pakiecie GOLD i VIP).

Bonus#11 Moderowana Grupa na Facebooku
Wartość bonusu: 999 zł

Gdzie będziesz zadawać pytania, a ja na nie odpowiem podczas naszych Grupowych spotkań

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie (tylko w pakiecie GOLD i VIP).

Bonus#12 1 spotkanie z Domi 1:1 (30 min)
Wartość bonusu: 4 999 zł

Podopieczni VIP otrzymaja możliwość konsultacji biznesowej 1:1 z Domi (30 minut) podczas konsultacji wspólnie robimy audyt profilu i omawiamy możliwości rozwoju

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie (tylko w pakiecie VIP).

Bonus#13 Wzmianka w relacjach na IG
Wartość bonusu: 5 999 zł

Każdy z kursantów Grupy VIP zostanie wspomniany na relacjach, z najlepszych historii sukcesu tworzone są historie, które publikuję na stories i w mailach.

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie (tylko w pakiecie VIP)

Bonus#14 Szkolenie na żywo z Kamilą Rowińską
Wartość bonusu: 4 999 zł

Kamila Rowińska – jedna z najbardziej cenionych trenerek biznesu i kompetencji miękkich, dyplomowany coach i autorka oraz współautorka książek o tematyce biznesowej i coachingowej, ekspertka budowania zespołów biznesowych.

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie (tylko przy zakupie do 23)

Bonus#15 Szkolenie na żywo z Magdą Pawłowską
Wartość bonusu: 4 999 zł

Magda Pawłowska – ceniona ekspertka kursów online w Polsce, współpracująca z przedsiębiorcami. Buduje ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów cyfrowych i doradza, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie.

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie (tylko przy zakupie do 23)

Bonus#16 Szkolenie na żywo z Agatą Koman
Wartość bonusu: 2 999 zł

Agata Koman – ekspert wideo marketingu. Pomaga firmom wykorzystać potencjał wideomarketingu by szybciej budować zaufanie klientów i sprzedawać więcej.

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie (tylko przy zakupie do 23)

Bonus#17 Szkolenie na żywo z Kasią Krzywicką
Wartość bonusu: 2 599 zł

Katarzyna Krzywicka – prawnik biznesów cyfrowych, dbająca o ich bezpieczeństwo. Zaraża energią do działania i osiągania ambitnych celów biznesowych

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie (tylko przy zakupie do 23)

Bonus#18 Szkolenie na żywo z Pauliną Tarasiuk
Wartość bonusu: 999 zł

Paulina Tarasiuk – ekspertka chatbot marketingu i automatyzacji sprzedaży. Szkoli i doradza jak sprzedawać przez DM oraz jak skutecznie automatyzować sprzedaż.

Odbierz ZA DARMO jeśli weźmiesz udział w kursie (tylko przy zakupie do 23)

TAK, CHCE DOSTĘP DO KURSU

TAK, DOMI! Chcę dostęp do szkolenia
Jak zacząć zarabiać na Instagramie JUŻ TERAZ!

8 Workbook’ów - zeszytów ćwiczeń wartość 792 zł
Przewodnik - Jak urosnąć na Instagramie i zarobić fortunę w 5 prostych krokach wartość 149 zł
Przewodnik - Jak pozyskać klientów dzięki Insta Stories wartość 149 zł
Przewodnik - 30 chwytliwych nagłówków na wiralowe rolki wartość 149 zł
Przewodnik - 20 produktów cyfrowych wartość 149 zł
Instagram Masterclass - nagrania 3 webinarów wartość 447 zł
Kompletna lista sprzętów do nagrywania wartość 49 zł
Tutorial Jak tworzyć ankiety w Google Forms wartość 149 zł
Moderowana Grupa na Facebooku - Grupa Gold i VIP wartość 999 zł
8 spotkań mentoringowych z Domi (60 min) - Grupa Gold i VIP wartość 39 992zł
Spotkania 1:1 z Domi (30 minut) - Grupa VIP wartość 2499 zł
Wzmianka u Domi na relacjach - Grupa VIP wartość 5 999 zł
Zestaw ponad 80 bonusów webinarowych wartość 7 920 zł
Szkolenie eksperckie z Kamilą Rowinską wartość 4 999 zł
Szkolenie eksperckie z Magdaleną Pawłowską wartość 4 999 zł
Szkolenie eksperckie z Agatą Koman wartość 2 999 zł
Szkolenie eksperckie z Kasią Krzywicką wartość 2 599 zł
Szkolenie eksperckie z Pauliną Tarasiuk wartość 999 zł
Wartość kursu z bonusami: 72 016 zł
Inwestycja TERAZ: 14 997zł
TAK, CHCE DOSTĘP DO KURSU

Zapewnij sobie miejsce na moim kursie!

Pakiet Classic

1 997 zł

Kurs Od ZERA do 100k  – dostęp do wszystkich 8 modułów, 93 lekcji

Dostęp do kursu i aktualizacji przez 6 miesięcy

6 miesięczny dostęp do nagrań 3 webinarów

Certyfikat ukończenia kursu

Kupuję Pakiet Classic

PAKIET GOLD

4 997 zł

Kurs Od ZERA do 100k  – dostęp do wszystkich 8 modułów, 93 lekcji

Dostęp do kursu i aktualizacji przez 12 miesięcy

12 miesięczny dostęp do nagrań 3 webinarów

Certyfikat ukończenia kursu

8 spotkań Grupy Mentoringowej (60 min.)

Dostęp do zamknietej Grupy Gold Domination na Facebooku

Kupuję Pakiet Gold
Wyprzedane

Pakiet VIP

Wyprzedany
14 997 zł

Kurs Od ZERA do 100k  – dostęp do wszystkich 8 modułów, 93 lekcji

Dostęp do kursu i aktualizacji  przez 24 miesiące.

24 miesięczny dostęp do nagrań 3 webinarów

Certyfikat ukończenia kursu

8 spotkań Grupy VIP (60 min.)

Dostęp do zamknietej Grupy VIP Domination na Facebooku

1:1 spotkanie z Domi na żywo (30 min.)

wzmianka w relacjach Domi na IG

Kupuję Pakiet VIP

Opinie o KURSIE

Kurs Domi to istna petarda ! Jak urosnąć od zera do 100 tys. i zacząć zarabiać na Instagramie to skarbnica wiedzy dla każdego, kto chce osiągnąć sukces na tej platformie. Jestem bardzo świadomym użytkownikiem, dlatego zdecydowałam się na zakup kursu. Jedną z największych zalet tego kursu jest jego kompleksowość, oprócz teorii dostajesz również konkretne wskazówki, które możesz od razu wdrażać. Na samym początku kursu są fundamenty, czyli podstawa dla każdego, kto chce działać ze sprawdzoną strategią Dominiki Żak. Dla mnie to inwestycja dzięki, której zyskałam pewność siebie, mam konkretne wskazówki i plan działania , jak osiągnąć sukces na Instagramie. Nie zwlekaj, jeżeli myślisz o tym na poważnie Dominika jest idealnym mentorem także dla Ciebie – warto polecam!

Magdalena Zastawna

Nie czekaj. Idealny moment NIGDY nie nadejdzie.
Twój KURS poprowadzi:

Dominika Żak

Nauczę Cię, jak znaleźć swoją niszę, zbudować Społeczność wokół Twojej marki, zamienić lojalnych Obserwujących w Kupujących, nie tracąc przy tym autentyczności i wiarygodności.

Zbudowałam markę DeeZee, która w 2022 roku wygenerowała 130 milionów dochodu, zgromadziłam wokół DeeZee Społeczność na social mediach, która liczy ponad 2,1 miliona Obserwujących.

W ciągu roku stworzyłam markę osobistą Domi Żak, tworząc cudowną, zaangażowaną Społeczność, która liczy już ponad 300 000 Obserwujących! Od kwietnia z sukcesem tworzę i sprzedaję swoje produkty cyfrowe, szkolenia, warsztaty, kursy, e-booki, webianary, zarabiając na swojej marce więcej, niż po 18 latach bycia Prezeską jednej z największych marek modowych w Polsce.

Regularnie pojawiam się jako ekspertka w artykułach w prasie i na branżowych stronach internetowych: Forbes, Forbes Woman, Business Insider, Puls Biznesu, Onet, Fashion Biznes.

Znalazłam się na okładce magazynu FORBES, jako jedna z niewielu kobiet z Polski.

FAQ – pytania, które chciał/a byś zadać

Gdzie będzie odbywać się kurs?
Zaraz po dokonaniu płatności otrzymasz dane dostępowe do platformy, na której odbywają się kursy.
Czy otrzymam fakturę?
Tak, otrzymasz fakturę zakupu.
Czy jest dostępna płatność na raty?
Tak! W procesie zakupowym wystarczy wybrać płatność ratalna PayU. Jest to prosta i wygodna opcja.
Czy otrzymam certyfikat ukończenia kursu?
Tak, otrzymasz certyfikat ukończenia kursu.
Mam problemy z płatnością.
Na mojej stronie www w sekcji kontakt znajduje się formularz, przez który możesz wysłać do mnie wiadomość.
Zamówiłam kurs, ale nie otrzymałam maila z potwierdzeniem.
Sprawdź proszę swojego maila, szczególnie skrzynkę spam. Jeśli nie dostaniesz od nas wiadomości w ciągu 24 godzin, skontaktuj się ze mną przez formularz dostępny w zakładce Kontakt.
Jak mogę się z Tobą skontaktować?
Przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie w zakładce Kontakt.
Czy moje dane są bezpieczne?
Wszystkie dane zbierana na mojej stronie internetowej oraz stronach przygotowanych przeze mnie w celach promocyjnych, są bezpieczne. Nigdy nie zostaną wykorzystane do wysyłki tzw. Spamu. Od czasu do czasu wysyłać będę moim subskrybentom ciekawe i przydatne informacje, a także oferty dotyczące wyłącznie moich produktów.
Czy jest możliwość zwrotu zakupionego kursu?
Zamówienie na pliki MP3, kursy, ebooki lub audiobooki MP3 można anulować do momentu opłacenia zamówienia. Nie można anulować plików, które zostały już opłacone i są dostępne na Twoim koncie. Informujemy Cię o tym na etapie składania zamówienia.

Zapewnij sobie miejsce na moim kursie!

PAKIET CLASSIC

1 997 zł
Kupuję Pakiet Classic

PAKIET GOLD

4 997 zł
Kupuję Pakiet Gold
Wyprzedane

Pakiet VIP

Wyprzedany
14 997 zł
Kupuję Pakiet VIP