Zdobądź pierwszych

1000  a nawet 100 000 Obserwujących

i zacznij zarabiać na swojej Społeczności w 90 dni.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

TEN KURS JEST IDEALNY DLA:

dla przedsiębiorców z firmą stacjonarną, którzy chcą skalować swój biznes, zdobyć 10 000+ obserwujących na Instagramie i przekształcić ich w klientów

dla przedsiębiorców z firmą online, którzy chcą zbudować Społeczność 1000 do 100 000 nowych Obserwujących, zwiększyć liczbę klientów i zacząć zarabiać online na produktach cyfrowych

dla pracowników etatowych „od 08:00-16:00”, którzy chcą stworzyć dodatkowe źródło dochodu, zwiększyć liczbę obserwujących i osiągnąć niezależność finansową

JAKIE REZULTATY OSIĄGNIESZ PO UKOŃCZENIU KURSU

Zaangażowana społeczność 1 000-10 000+ followersów na Instagramie dla Twojej marki osobistej lub biznesu w ciągu 90 dni

x2/x4 wzrost liczby klientów dla Twojej marki osobistej lub biznesu

Wzrost Twojego dochodu po skutecznym wdrożeniu programu kursu

Wzrost produktywności, motywacji i cech osobistych potrzebnych do osiągnięcia sukcesu

Staniesz się liderką w swojej niszy dzięki silnej marce osobistej lub produktowej oraz potężnej reputacji

To dzięki Reelsom , dobrze zaplanowanej strategii i jasno określonym celom moje konto na Instagramie urosło w przeciągu roku z 4 000 do

170 000 FOLLOWERSÓW

JAK TO DZIAŁA?

Mój MASTERKURS OD ZERA DO 10K składa się z 8 modułów, ponad 90 lekcji, ćwiczeń i quizów, które przeprowadzą Cię przez proces budowania marki osobistej na Instagramie, nauczą jak pozyskać lojalną Społeczność i uczynić z niej Klientów.

Każdy moduł zawiera praktyczne wskazówki, narzędzia, quizy i ćwiczenia, które pozwoliły mi zbudować społeczność ponad 170 000 Obserwujących w moje marce osobistej, zbudować społeczność ponad 2 milionów Followersów na social media DeeZee i osiągnąć niewiarygodne rezultaty finansowe.

MODUŁ 1

/10 lekcji

Jak zbudować markę osobistą, która przyciąga uwagę i wyróżnia Cię na tle konkurencji.

Będziesz miała jasny plan na budowę swojej marki osobistej. Otrzymasz ode mnie gotowe wskazówki jak krok po kroku zacząć budować markę osobistą. Dowiesz się jak zrobić analizę i wyróżnić się na tle konkurencji a także jak zbudować swoją pozycję na rynku.

MODUŁ 2

/10 lekcji

Jak znaleźć idealną niszę na Instagramie, zyskać uwagę grupy docelowej i zacząć osiągać sukcesy.

Odkryjesz swój idealny cel na Instagramie, określisz swoją niszę i przyciągniesz uwagę swojej grupy docelowej, zwiększając liczbę obserwujących i zyskując większą skuteczność w osiąganiu swoich celów biznesowych.

MODUŁ 3

/15 lekcji

Jak tworzyć skuteczne posty na Instagramie, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów, zwiększą zaangażowanie i skłonią ich do zakupu.

Dokonasz przełomu w tworzeniu postów na Instagramie, które przyciągają uwagę potencjalnych klientów, zwiększają zaangażowanie i skłonią do zakupów. Będziesz umiała tworzyć posty, które pozwolą zyskać zaufanie i lojalność Twoich Obserwujących i przyciągną nowych Odbiorców.

MODUŁ 4

/16 lekcji

Jak tworzyć skuteczne insta story, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów, zwiększą zaangażowanie i zainspirują ich do działania.

Zwiększysz zasięg i zaangażowanie Twojego konta na Instagramie oraz sprzedaż poprzez efektywne wykorzystanie instastory.

MODUŁ 5

/12 lekcji

Monetyzacja Twojej wiedzy. Jak w pełni wykorzystać swój potencjał, tworząc zyskowne produkty cyfrowe, zwiększyć sprzedaż i rozwijać swoją markę.

Przejdziesz od bycia tylko ekspertem w swojej dziedzinie do twórcy dochodowego biznesu z własnymi cyfrowymi produktami. Wykorzystasz swoją wiedzę i umiejętności do zarabiania pieniędzy w Internecie, rozwijając swoją markę osobistą i zwiększając swoją siłę na rynku.

MODUŁ 6

/8 lekcji

Jak analizować rynek i budować silną i lojalną społeczność marki na Instagramie.

Nauczysz się analizować rynek, poznasz potrzeby swojej społeczności na Instagramie, zbudujesz lojalną grupę followersów i zwiększysz zasięg swojego konta, co przyczyni się do rozwoju i sukcesu Twojej marki osobistej lub biznesu.

MODUŁ 7

/13 lekcji

Jak wyznaczać cele i osiągać sukces, przekształcając swoje marzenia w rzeczywistość.

Od braku jasno określonych celów do zdolności ustawiania celów i realizacji marzeń. Zdobędziesz umiejętności planowania i realizacji celów, osiągniesz wiedzę o tym jak pozyskać pożądane wyniki w życiu osobistym i biznesowym.

MODUŁ 8

/11 lekcji

Sukces zaczyna się w Twojej głowie. Jak wykorzystać mindset do osiągania celów i rozwoju marki.

Po ukończeniu tego modułu będziesz miała pełną kontrolę nad swoim umysłem i będzie Ci łatwiej skupić się na osiąganiu celów, a dzięki temu zbudujesz silną i skuteczną markę osobistą.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

DLACZEGO JA

Moge nauczyć Cię jak zdobyć 10 000 Obserwujących i zacząć zarabiać na swojej firmie lub marce osobistej w ciągu 90 dni. Zbudowałam markę DeeZee, która w 2022 roku przyniosła ponad 120 milionów przychodu i zyskała społeczność 2,1 miliona obserwujących na social mediach. Założyłam swoją markę osobistą na Instagramie i w ciągu roku zgromadziłam społeczność ponad 150 000 Obserwujących.

MAM 20-LETNIE DOŚWIADCZENIE w budowaniu marki, strategii produktowych, marketingu, mediach społecznościowych i e-commerce. Znalazłam się na okładce magazynu FORBES jako jedna z niewielu kobiet z Polski.

Jako ekspert, udzielałam dziesiątek wywiadów dla magazynów branżowych takich jak Business Insider, Forbes, Forbes Women, Vogue Leaders, Puls Biznesu, Ecommerce in practice, WP Woman, Fashion Biznes, Onet, KMag.

Domi poznałam kilkanaście lat temu – była moją przyjaciółką, szefową i mentorką, razem tworzyłyśmy komunikacje dla jej wyjątkowej marki DeeZee. Bardzo dobrze wspominam ten czas, już wtedy można było się wiele od Domi nauczyć. Nie znam drugiej osoby z tak ogromną samodyscypliną i konsekwencją w działaniu. Ma doskonałe wyczucie trendów i wie jak błyskawicznie przełożyć je na efektywne projekty. Niemal wszystko czego dotknie zamienia w złoto. Dzisiaj jest moją przyjaciółką, z którą realizuję kolejne marzenia, wspieramy się w biznesie i w życiu prywatnym. Łączy nas fakt, że w naszym słowniku nie ma sformułowania „nie da się”. Cenię jej niezwykły profesjonalizm, pracowitość, wielkie serce do tego co robi, ale chyba najbardziej ambicję i konsekwencję w dążeniu do założonych celów. Każda wiedza, którą przekazuje jest merytoryczna i sprawdzona w praktyce – to czyni z Domi naprawdę unikalnego doradcę.

ANIA SKURA

Influencerka, blogerka, właścicielka marki Whatannawears

Praca przy kampaniach Deezee to czysta przyjemność, bo Dominika zwraca uwagę na każdy detal przewidując efekt końcowy, ale równie ważna jest dla niej miła atmosfera na planie! Dokładnie komunikuje czego oczekuje od zespołu, a jednocześnie z entuzjazmem przyjmuje cudze propozycje. Prywatnie, często korzystam z jej trików dotyczących prowadzenia social mediów, którymi dzieli się na Instagramie.

KAROLINA PISAREK

Modelka, Influnecerka, Girlboss

Kiedy ktoś mnie pyta, czy da się przekuć wspaniałą wizję w równie wspaniały, dochodowy biznes odpowiadam: popatrz na Dominikę Żak.
Wszystko, co do tej pory zrobiła jest dowodem, że można. Nie znam drugiej osoby, która potrafiłaby z taką konsekwencją, skutecznością a jednocześnie wdziękiem wprowadzać
w życie swoje pomysły. Piszę o wdzięku, bo tym słowem określiłabym DNA projektów Dominiki. One są nie tylko dobre, każdy z nich ma w sobie finezję, czyli coś, co sprawia, że natychmiast chcesz się stać jego częścią. Jako partner, współpracownik lub klient. Dominika nieustająco inspiruje, a jednocześnie jak mało kto potrafi się dzielić konkretną, bardzo użyteczną wiedzą. Każdemu, kto chce się nauczyć jak zamieniać marzenia w cele, a potem je realizować z pełną odpowiedzialnością powiem: patrz na Dominikę. I ucz się od niej.

TATIANA MINDEWICZ-PUACZ

Mindset & Business Coach

Z Dominiką łączy nas chęć inspirowania i wspierania kobiet w ich rozwoju. Każde spotkanie z Dominiką jest okazją do wymiany doświadczeń i poznania nowości z branży e-commerce, bo w tym obszarze jest niekwestionowanym autorytetem. Błyskawicznie wyłapuje trendy i włącza je do strategii biznesowej firmy. Jej spokój, opanowanie oraz empatia od pierwszego spotkania zrobiły na mnie wrażenie. Uważam ją również za moją przyjaciółkę, co mogę powiedzieć o wąskim gronie osób.

GOSIA LEITNER

CEO AvantSchool

TY DECYDUJESZ KIEDY
ZACZNIESZ ODNOSIĆ SUKCESY!

Nie czekaj dłużej, zainwestuj w swój rozwój i wybierz swój pakiet już teraz!

Pakiet BASIC

Kurs Od ZERA do 10k  – dostęp do 8 modułów, czyli 93 lekcji (ponad 12 h nagrań) przez 6 miesięcy

Dostęp do aktualizacji kursu przez 6 miesięcy

Dostęp do comiesięcznych sesji LIVE Q&A z Domi przez 3 miesiące

Certyfikat ukończenia kursu

Powiadom o dostępności

Pakiet GOLD

Tylko 0 miejsc

Kurs Od ZERA do 10k  – dostęp do 8 modułów, czyli 93 lekcji przez 12 miesięcy

Dostęp do aktualizacji kursu przez 12 miesięcy

3 sesje online z Domi w grupach (1 sesja w miesiącu) przez okres 3 miesięcy

Certyfikat online ukończenia kursu

Dostęp do eksluzywnych materiałów na zamkniętej Grupie na Telegramie

Ćwiczenia i quizy dołączone do lekcji

Dostęp do comiesięcznych sesji LIVE Q&A ze mną przez 6 miesięcy

Ebook “Jak zacząć na Instagramie? Profesjonalne konto dla początkujących.”

10% zniżki na szkolenie stacjonarne (najbliższe spotkanie 17.06 w Warszawie)

Powiadom o dostępności

Pakiet VIP

Kurs Od ZERA do 10k  – bezterminowy dostęp do 8 modułów, czyli 93 lekcji

Bezterminowy dostęp do aktualizacji

Ćwiczenia i quizy dołączone do lekcji

6 sesji mentoringowych online ze mną (1 sesja w miesiącu) w grupach kilkuosobowych.

Bonusowe szkolenie online: „Zmierz się z konkurencją: analiza benchmarków jako klucz do sukcesu.”

Dostęp do zamkniętej Grupy VIP Mastermind na Telegramie

Dostęp do ekskluzywnych materiałów na zamkniętej Grupie na Telegramie

Analiza konta na Instagramie przez Domi na spotkaniach Mastermind

Dostęp do comiesięcznych sesji LIVE Q&A ze mną przez 6 miesięcy.

Kolekcję 5 ebooków o wartości 535 zł

Bilet wstępu na szkolenie ze mną na żywo (17.06 w Warszawie)

Spersonalizowany prezent niespodzianka

Certyfikat VIP ukończenia kursu

Powiadom o dostępności

KUPUJĄC KURS DOSTAJESZ BONUSY!

https://dominikazak.pl/wp-content/uploads/2024/04/bonus-03.webp
BONUS 1

Kalendarz kontentowy na 30 dni

Kalendarz z pomysłami na posty na Instagram na maj. Dzięki temu narzędziu będziesz mogła łatwiej planować treści, dostosowując je do aktualnych wydarzeń, świąt lub kampanii marketingowych. Kalendarz contentowy na Instagramie może Ci pomóc w zapewnieniu spójności estetycznej konta oraz uniknięciu sytuacji, w której braknie pomysłów na publikację nowych treści.

Wartość poza kursem 79 zł

https://dominikazak.pl/wp-content/uploads/2023/04/bonus-02.png
BONUS 2

Przewodnik „Jak urosnąć na Instagramie i zarobić fortunę w 5 prostych krokach” (tylko dla pakietu GOLD i VIP)

Przewodnik w formie PDF, który przygotowałam pomoże Ci w bardzo krótkim czasie złamać algorytm Instagrama! Znajdziesz w nim 5 prostych reguł, które pomogą Ci urosnąć i zacząć zarabiać na Instagramie

Wartość poza kursem 179 zł

https://dominikazak.pl/wp-content/uploads/2023/04/bonus-03.png
BONUS 3

Nisza. Jak wybrać, zestaw ćwiczeń.

Ćwiczenia praktyczne do uzupełnienia w domu, które mają na celu pomoc w zdefiniowaniu odpowiedniej niszy dla swojego biznesu lub marki. Dzięki tym ćwiczeniom będziesz mogła lepiej dostosować ofertę do potrzeb swoich klientów i osiągnąć sukces w wybranej branży.

Wartość poza kursem 59 zł

https://dominikazak.pl/wp-content/uploads/2023/04/bonus-04.png
BONUS 4

Zestaw naklejek do relacji na wiosnę

Zestaw wiosennych naklejek do wykorzystania na Twoich relacjach, do natychmiastowego wykorzystania.

Wartość poza kursem 99 zł

https://dominikazak.pl/wp-content/uploads/2023/04/bonus-05.png
BONUS 5

Zestaw ok. 500 ramek dla Twoich relacji (tylko dla pakietu VIP)

Twoje relacje nigdy nie były tak piękne! W tym bonusie dla klientów VIP dostaniesz aż 500 ramek, naklejek angażujących i strzałek w kilku wiosennych kolorach.

Wartość poza kursem 179 zł

Dominikę poznałam przy tworzeniu mojej kolekcji dla DeeZee. To niesamowita osoba, która tworzy świetną atmosferę pracy. Jest intensywnie, ale przy tym bez stresu. Super jest to, że mimo że jest przecież poważną panią prezes, bez problemu wchodzi w zabawy nagrywania reelsów i tiktoków. W świecie social mediów jest po prostu świetna!

ROXIE WĘGIEL

Wokalistka

Katarzyna Dziurska

Dominika jest dla mnie wzorem silnej, niezależnej kobiety z ogromna pasją, która idzie przez życie jak lew, niezależnie od tego co los kładzie jej pod nogi. Kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych i dla której zwrot „nie da się” nie istnieje! Strong woman w męskim świecie biznesu, z wielką charyzmą, która nie da sobie wejść na głowę. Przy tym wszystkim babka o wielkim sercu i świetnej osobowości, która kocha ludzi. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Dominikę bliżej i z wielką radością patrze na jej ciągły rozwój. Dzięki jej działaniom w social mediach poznaje ten świat na nowo i z niecierpliwością czekam na szkolenia jej autorstwa- autorytet w każdym calu! Polecam i trzymam kciuki Dominika!

KASIA DZIURSKA

Trenerka personalna, influencerka, online coach - dieta i trening slimprojekt.pl

Dominika to wulkan energii i optymizmu. Do tego jest super konkretna i merytoryczna. Jej wystąpienia inspirują tysiące osób. Dominika jest świetnym przykładem solidności, a jednocześnie ogromnej energii , którą zaraża wszystkich wokół.

ADAM PRZEMYK

Właściciel Klubu Przedsiębiorczości

Obserwując Dominikę z boku wiele osób może zadać sobie pytanie – jak ona to robi? Spektakularny rozwój DeeZee, budowa pozycji w biznesie, przyrosty na profilu instagramowym nie wzięły się z przypadku. Obrazują to jak wybitną jest strateżką, dla której nie ma granic.

KACPER ZDUNEK

Właściciel Agencji Clickinstory

FAQ MASZ PYTANIA?

Gdzie będzie odbywać się kurs?

Zaraz po dokonaniu płatności otrzymasz dane dostępowe do platformy, na której odbywają się kursy.

Czy otrzymam fakturę?

Tak, otrzymasz fakturę zakupu.

Czy otrzymam certyfikat ukończenia kursu?

Tak, po zakończeniu całego kursu otrzymasz certyfikat jego ukończenia.

Mam problemy z płatnością.

Na mojej stronie www w sekcji kontakt znajduje się formularz, przez który możesz wysłać do mnie wiadomość.

Czy jest dostępna płatność na raty?

Tak! W procesie zakupowym wystarczy wybrać płatność ratalna PayU. Jest to prosta i wygodna opcja.

Zamówiłam kurs, ale nie otrzymałam maila z potwierdzeniem.

Sprawdź proszę swojego maila, szczególnie skrzynkę spam. Jeśli nie dostaniesz od nas wiadomości w ciągu 24 godzin, skontaktuj się ze mną przez formularz dostępny w zakładce Kontakt.

Jak mogę się z Tobą skontaktować?

Przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie w zakładce Kontakt.

Czy moje dane są bezpieczne?

Wszystkie dane zbierana na mojej stronie internetowej oraz stronach przygotowanych przeze mnie w celach promocyjnych, są bezpieczne. Nigdy nie zostaną wykorzystane do wysyłki tzw. Spamu. Od czasu do czasu wysyłać będę moim subskrybentom ciekawe i przydatne informacje, a także oferty dotyczące wyłącznie moich produktów.

Czy jest możliwość zwrotu zakupionego kursu?

Zamówienie na pliki MP3, kursy, ebooki lub audiobooki MP3 można anulować do momentu opłacenia zamówienia. Nie można anulować plików, które zostały już opłacone i są dostępne na Twoim koncie. Informujemy Cię o tym na etapie składania zamówienia.

JESTEŚ GOTOWA,
ŻEBY ZAINWESTOWAĆ W SIEBIE?

Zacząć swoją przygodę z marką osobistą na Instagramie i stać się niezależną finansowo pracując z dowolnego miejsca na ziemi?

Pakiet GOLD

Tylko 0 miejsc
Powiadom o dostępności