Zdobądź 10 000 Obserwujących i zacznij zarabiać na swojej firmie lub marce osobistej w 90 dni.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

DLA KOGO JEST TEN KURS?

dla przedsiębiorców z firmą stacjonarną, którzy chcą skalować swój biznes, zdobyć 10 000+ obserwujących na Instagramie i przekształcić ich w klientów

dla przedsiębiorców z firmą online, którzy chcą zdobyć do 10 000 nowych obserwujących, zwiększyć liczbę klientów i zacząć zarabiać online na produktach cyfrowych

dla influencerów, którzy już mają swoją społeczność na Instagramie i chcą zacząć monetyzować swoją pracę w social mediach, m.in. zarabiając na swoich produktach/ obserwujących, podwajając swoje onlineowe dochody

dla pracowników etatowych „od 08:00-16:00”, którzy chcą stworzyć dodatkowe źródło dochodu, zwiększyć liczbę obserwujących i osiągnąć niezależność finansową

JAKIE REZULTATY OSIĄGNIESZ PO UKOŃCZENIU KURSU

Zaangażowana społeczność 1 000-10 000+ followersów na Instagramie dla Twojej marki osobistej lub biznesu w ciągu 90 dni

x2/x4 wzrost liczby klientów dla Twojej marki osobistej lub biznesu

Wzrost Twojego dochodu po skutecznym wdrożeniu programu kursu

Wzrost produktywności, motywacji i cech osobistych, potrzebnych do osiągnięcia sukcesu

Staniesz się liderką w swojej niszy dzięki silnej marce osobistej lub produktowej z potężną reputacją

To dzięki Reelsom , dobrze zaplanowanej strategii i jasno określonym celom moje konto na Instagramie urosło w przeciągu roku z 4 000 do

170 000 FOLLOWERSÓW

JAK TO DZIAŁA?

Mój KURS OD ZERA DO 10K składa się z 8 modułów, ponad 90 lekcji, ćwiczeń i quizów, które przeprowadzą Cię przez proces budowania marki osobistej na Instagramie, nauczą jak pozyskać lojalną Społeczność i uczynić z niej Klientów.

Każdy moduł zawiera praktyczne wskazówki, narzędzia, quizy i ćwiczenia, które pozwoliły mi zbudować społeczność ponad 170 000 Obserwujących w moje marce osobistej, zbudować społeczność ponad 2 milionów Followersów na social media DeeZee i osiągnąć niewiarygodne rezultaty finansowe.

MODUŁ 1

/10 lekcji

Jak zbudować markę osobistą, która przyciąga uwagę i wyróżnia Cię na tle konkurencji.

Będziesz miała jasny plan na budowę swojej marki osobistej. Otrzymasz ode mnie gotowe wskazówki, jak krok po kroku zacząć budować markę osobistą. Dowiesz się, jak zrobić analizę i wyróżnić się na tle konkurencji a także jak zbudować swoją pozycję na rynku.

MODUŁ 2

/10 lekcji

Jak znaleźć idealną niszę na Instagramie, zyskać uwagę grupy docelowej i zacząć osiągać sukcesy.

Odkryjesz swój idealny cel na Instagramie, określisz swoją niszę i zbudujesz zaangażowanie swojej grupy docelowej, zwiększając liczbę obserwujących i zyskując większą skuteczność w osiąganiu swoich celów biznesowych.

MODUŁ 3

/15 lekcji

Jak tworzyć skuteczne posty na Instagramie, które przyciągną potencjalnych klientów, zwiększą zaangażowanie i skłonią ich do zakupu.

Dokonasz przełomu w tworzeniu postów na Instagramie, które przyciągają potencjalnych klientów, zwiększają zaangażowanie i skłaniają do zakupów. Będziesz umiała tworzyć posty, które pozwolą zyskać zaufanie i lojalność Twoich Obserwujących i przyciągną nowych Odbiorców.

MODUŁ 4

/16 lekcji

Jak tworzyć skuteczne i atrakcyjne dla nowych klientów Instastory , które zwiększa ich zaangażowanie i inspiruje ich do
działania.
Zwiększysz zasięg i zaangażowanie Twojego konta na Instagramie oraz sprzedaż
poprzez efektywne wykorzystanie instastory.

MODUŁ 5

/12 lekcji

Monetyzacja Twojej wiedzy. Jak w pełni wykorzystać swój potencjał, tworząc zyskowne produkty cyfrowe, zwiększyć sprzedaż i rozwijać swoją markę.

Przejdziesz od bycia tylko ekspertem w swojej dziedzinie do twórcy dochodowego biznesu z własnymi cyfrowymi produktami. Wykorzystasz swoją wiedzę i umiejętności do zarabiania pieniędzy w Internecie, rozwijając swoją markę osobistą i zwiększając swoją siłę na rynku.

MODUŁ 6

/8 lekcji

Jak analizować rynek i budować silną i lojalną społeczność marki na Instagramie.

Nauczysz się analizować rynek, poznasz potrzeby swojej społeczności na Instagramie, zbudujesz lojalną grupę followersów i zwiększysz zasięg swojego konta, co przyczyni się do rozwoju i sukcesu Twojej marki osobistej lub biznesu.

MODUŁ 7

/13 lekcji

Jak wyznaczać cele i osiągać sukces, przekształcając swoje marzenia w rzeczywistość.

Od braku jasno określonych celów do zdolności ustawiania celów i realizacji marzeń. Zdobędziesz umiejętności planowania i realizacji celów, osiągniesz wiedzę o tym, jak pozyskać pożądane wyniki w życiu osobistym i biznesowym.

MODUŁ 8

/11 lekcji

Sukces zaczyna się w Twojej głowie. Jak wykorzystać mindset do osiągania celów i rozwoju marki.

Po ukończeniu tego modułu będziesz miała pełną kontrolę nad swoim umysłem i będzie Ci łatwiej skupić się na osiąganiu celów, a dzięki temu zbudujesz silną i skuteczną markę osobistą.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

DLACZEGO JA

Moge nauczyć Cię, jak zdobyć 10 000 Obserwujących i zacząć zarabiać na swojej firmie lub marce osobistej w ciągu 90 dni. Zbudowałam markę DeeZee, która w 2022 roku przyniosła ponad 120 milionów przychodu i zyskała społeczność 2,1 miliona obserwujących na social mediach. Założyłam swoją markę osobistą na Instagramie i w ciągu roku zgromadziłam społeczność ponad 150 000 Obserwujących.

MAM 20-LETNIE DOŚWIADCZENIE w budowaniu marki, strategii produktowych, marketingu, mediach społecznościowych i e-commerce. Znalazłam się na okładce magazynu FORBES jako jedna z niewielu kobiet z Polski.

Jako ekspert udzielałam dziesiątek wywiadów dla magazynów branżowych takich jak Business Insider, Forbes, Forbes Women, Vogue Leaders, Puls Biznesu, Ecommerce in practice, WP Woman, Fashion Biznes, Onet, KMag.

NIE CZEKAJ NA IDEALNY MOMENT

Zacznij swoją drogę do niezależności finansowej już teraz!

Pakiet WIEDZY

KUP TERAZ

Domi poznałam kilkanaście lat temu – była moją przyjaciółką, szefową i mentorką, razem tworzyłyśmy komunikacje dla jej wyjątkowej marki DeeZee. Bardzo dobrze wspominam ten czas, już wtedy można było się wiele od Domi nauczyć. Nie znam drugiej osoby z tak ogromną samodyscypliną i konsekwencją w działaniu. Ma doskonałe wyczucie trendów i wie jak błyskawicznie przełożyć je na efektywne projekty. Niemal wszystko czego dotknie zamienia w złoto. Dzisiaj jest moją przyjaciółką, z którą realizuję kolejne marzenia, wspieramy się w biznesie i w życiu prywatnym. Łączy nas fakt, że w naszym słowniku nie ma sformułowania „nie da się”. Cenię jej niezwykły profesjonalizm, pracowitość, wielkie serce do tego co robi, ale chyba najbardziej ambicję i konsekwencję w dążeniu do założonych celów. Każda wiedza, którą przekazuje jest merytoryczna i sprawdzona w praktyce – to czyni z Domi naprawdę wyjątkowego doradcę.

ANIA SKURA

Influencerka, blogerka, właścicielka marki Whatannawears

Praca przy kampaniach DeeZee to czysta przyjemność, bo Dominika zwraca uwagę na każdy detal, przewidując efekt końcowy, ale równie ważna jest dla niej miła atmosfera na planie! Dokładnie komunikuje, czego oczekuje od zespołu, a jednocześnie z entuzjazmem przyjmuje cudze propozycje. Prywatnie często korzystam z jej trików, dotyczących prowadzenia social mediów, którymi dzieli się na Instagramie.

KAROLINA PISAREK

Modelka, Influnecerka, Girlboss

Kiedy ktoś mnie pyta, czy da się przekuć wspaniałą wizję w równie wspaniały, dochodowy biznes,  odpowiadam: popatrz na Dominikę Żak.
Wszystko, co do tej pory zrobiła, jest dowodem, że można. Nie znam drugiej osoby, która potrafiłaby z taką konsekwencją, skutecznością, a jednocześnie wdziękiem wprowadzać
w życie swoje pomysły. Piszę o wdzięku, bo tym słowem określiłabym DNA projektów Dominiki. One są nie tylko dobre, każdy z nich ma w sobie finezję, czyli coś, co sprawia, że natychmiast chcesz się stać jego częścią. Jako partner, współpracownik lub klient. Dominika nieustająco inspiruje, a jednocześnie, jak mało kto, potrafi się dzielić konkretną, bardzo użyteczną wiedzą. Każdemu, kto chce się nauczyć, jak zamieniać marzenia w cele, a potem je realizować z pełną odpowiedzialnością, powiem: patrz na Dominikę. I ucz się od niej.

TATIANA MINDEWICZ-PUACZ

Mindset & Business Coach

Z Dominiką łączy nas chęć inspirowania i wspierania kobiet w ich rozwoju. Każde spotkanie z Dominiką jest okazją do wymiany doświadczeń i poznania nowości z branży e-commerce, bo w tym obszarze jest niekwestionowanym autorytetem. Błyskawicznie wyłapuje trendy i włącza je do strategii biznesowej firmy. Jej spokój, opanowanie oraz empatia od pierwszego spotkania zrobiły na mnie wrażenie. Uważam ją również za moją przyjaciółkę, co mogę powiedzieć o wąskim gronie osób.

GOSIA LEITNER

CEO AvantSchool

TY DECYDUJESZ KIEDY
ZACZNIESZ ODNOSIĆ SUKCESY!

Nie czekaj dłużej, zainwestuj w swój rozwój i wybierz swój pakiet już teraz!

Pakiet WIEDZY

Cena: 1 999 zł

Kurs Od ZERA do 10k – dostęp do 8 modułów, czyli 93 lekcji przez 12 miesięcy

Dostęp do aktualizacji kursu przez 12 miesięcy

Certyfikat online ukończenia kursu

Ćwiczenia i quizy dołączone do lekcji

KUP PAKIET WIEDZY

Dominikę poznałam przy tworzeniu mojej kolekcji dla DeeZee. To niesamowita osoba, która tworzy świetną atmosferę pracy. Jest intensywnie, ale przy tym bez stresu. Super jest to, że mimo że jest przecież poważną panią prezes, bez problemu wchodzi w zabawy nagrywania reelsów i tiktoków. W świecie social mediów jest po prostu świetna!

ROXIE WĘGIEL

Wokalistka

Katarzyna Dziurska

Dominika jest dla mnie wzorem silnej, niezależnej kobiety z ogromna pasją, która idzie przez życie jak lew, niezależnie od tego co los kładzie jej pod nogi. Kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych i dla której zwrot „nie da się” nie istnieje! Strong woman w męskim świecie biznesu, z wielką charyzmą, która nie da sobie wejść na głowę. Przy tym wszystkim babka o wielkim sercu i świetnej osobowości, która kocha ludzi. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Dominikę bliżej i z wielką radością patrze na jej ciągły rozwój. Dzięki jej działaniom w social mediach poznaje ten świat na nowo i z niecierpliwością czekam na szkolenia jej autorstwa- autorytet w każdym calu! Polecam i trzymam kciuki Dominika!

KASIA DZIURSKA

Trenerka personalna, influencerka, online coach - dieta i trening slimprojekt.pl

Dominika to wulkan energii i optymizmu. Do tego jest super konkretna i merytoryczna. Jej wystąpienia inspirują tysiące osób. Dominika jest świetnym przykładem solidności, a jednocześnie ogromnej energii , którą zaraża wszystkich wokół.

ADAM PRZEMYK

Właściciel Klubu Przedsiębiorczości

Obserwując Dominikę z boku wiele osób może zadać sobie pytanie – jak ona to robi? Spektakularny rozwój DeeZee, budowa pozycji w biznesie, przyrosty na profilu instagramowym nie wzięły się z przypadku. Obrazują to jak wybitną jest strateżką, dla której nie ma granic.

KACPER ZDUNEK

Właściciel Agencji Clickinstory

FAQ MASZ PYTANIA?

Gdzie będzie odbywać się kurs?

Zaraz po dokonaniu płatności otrzymasz dane dostępowe do platformy, na której odbywają się kursy.

Czy otrzymam fakturę?

Tak, otrzymasz fakturę zakupu.

Czy otrzymam certyfikat ukończenia kursu?

Tak, po zakończeniu całego kursu otrzymasz certyfikat jego ukończenia.

Mam problemy z płatnością.

Na mojej stronie www w sekcji kontakt znajduje się formularz, przez który możesz wysłać do mnie wiadomość.

Czy jest dostępna płatność na raty?

Tak! W procesie zakupowym wystarczy wybrać płatność ratalna PayU. Jest to prosta i wygodna opcja.

Zamówiłam kurs, ale nie otrzymałam maila z potwierdzeniem.

Sprawdź proszę swojego maila, szczególnie skrzynkę spam. Jeśli nie dostaniesz od nas wiadomości w ciągu 24 godzin, skontaktuj się ze mną przez formularz dostępny w zakładce Kontakt.

Jak mogę się z Tobą skontaktować?

Przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie w zakładce Kontakt.

Czy moje dane są bezpieczne?

Wszystkie dane zbierana na mojej stronie internetowej oraz stronach przygotowanych przeze mnie w celach promocyjnych, są bezpieczne. Nigdy nie zostaną wykorzystane do wysyłki tzw. Spamu. Od czasu do czasu wysyłać będę moim subskrybentom ciekawe i przydatne informacje, a także oferty dotyczące wyłącznie moich produktów.

Czy jest możliwość zwrotu zakupionego kursu?

Zamówienie na pliki MP3, kursy, ebooki lub audiobooki MP3 można anulować do momentu opłacenia zamówienia. Nie można anulować plików, które zostały już opłacone i są dostępne na Twoim koncie. Informujemy Cię o tym na etapie składania zamówienia.

JESTEŚ GOTOWA,
ŻEBY ZAINWESTOWAĆ W SIEBIE?

Zacząć swoją przygodę z marką osobistą na Instagramie i stać się niezależną finansowo pracując z dowolnego miejsca na ziemi?

Pakiet WIEDZY

KUP TERAZ