BLOG / Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

[wp_ulike]

Święta od zawsze kojarzą mi się z corocznym rytuałem ubierania choinki 🎄. Odkąd pamiętam zawsze należało to do moich obowiązków. Gdy byłam mała i mieszkaliśmy jeszcze z rodzicami i siostrą u dziadków, ubierałam choinkę w towarzystwie mojej babci Marceli. Po przeprowadzce robiłam to z moim tatą. Dziś przystrajam drzewko z moją córeczką słuchając świątecznych piosenek 🎶.

To czas tylko dla nas. Niezależnie od tego, ile obowiązków zawodowych na mnie czeka, ubieranie choinki przed świętami jest na szczycie mojej listy “to do”😊. W końcu jestem nie tylko prezeską, ale i (a nawet przede wszystkim) mamą – i uwielbiam tę rolę ❤️. W okresie świątecznym często zbiera mi się na wspominki.

Macierzyństwo, całe szczęście, nigdy nie było dla mnie w żaden sposób kłopotliwe. Marcela okazała się bardzo grzecznym i bezproblemowym dzieckiem. Miło wspominam nawet sam okres ciąży, którą zniosłam na tyle dobrze, że byłam w stanie pracować praktycznie do ostatniego dnia, co z resztą chętnie wykorzystywałam.

W razie zmęczenia mogłam jednak liczyć na bliskich. Mogłam pozwolić sobie na odpoczynek. Wtedy jednak nie raczej rzadko korzystałam z tej opcji. Jedynym problemem były dodatkowe kilogramy – przytyłam 33 kilo 😱! Z S stałam się XL-ką. Walka o powrót do formy trwała naprawdę długo, ale cel został osiągnięty.

Dawniej nie znałam umiaru i w pracy praktycznie się zażynałam. Teraz jest kompletnie inaczej. Staram się o siebie dbać i nie dopuszczać do sytuacji skrajnego zmęczenia. Dzielę swój czas na rodzinę i obowiązki zawodowe. Znajduję czas na odpoczynek. A ubieranie choinki z moją Marcelą jest dla mnie najlepszą formą relaksu 😊.

Niech te zbliżające się Święta będą okazją do refleksji, wspominków i chwili odpoczynku. Mam nadzieję, że najbliższe dni wszyscy spędzicie bez stresu, bez pośpiechu i w miłym towarzystwie. Tego Wam życzę!

Autorka

DOMINIKA ŻAK

Przedsiębiorczyni, założycielka
i współwłaścicielka marki DeeZee

Moje cele na Nowy Rok

Kolejny post

Polecane wpisy

Co to jest nisza?

Więcej

Jak znaleźć swoją niszę i wyróżnić sie na rynku?

Więcej

Jak zbudować silną osobistą markę w erze cyfrowej?

Więcej